Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Baví tě vývoj webových aplikací? Hledáš zajímavou práci a skvělý tým? Přijď si k nám popovídat a zjistit, jestli je to pro tebe. Hledáme juniory i seniory a pro schopné lidi jsou u nás dveře otevřené.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
27. 01. 2016
Náš oblíbený poskytovatel bankovních účtů Fio banka zveřejnila, že nyní můžete mít platební bránu pro svůj e-shop pod jednou střechou.
21. 12. 2015
Rádi bychom Vás informovali, jak bude řešen provoz firmy a servis mezi svátky.
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Tvorba slevového portálu

Chcete-li provozovat vlastní slevový portál, představujeme Vám naše řešení tohoto systému. Systém jsme vyvíjeli několik let a instalovali na desítky serverů. Dodáváme jej přizpůsobený každému zákazníkovi.

Nyní máte možnost zakoupit si u nás licenci na provoz vlastního slevového portálu, jakým je např. námi provozovaný projekt Sleva jak Brno. Celý systém Vám rádi předvedeme. V ceně nabídky je i možnost osobní konzultace ohledně reálného provozu serveru hromadného nakupování. Přeci jen také provozujeme slevový portál několik let...

Vzhledem k tomu, že sami aplikaci provozujeme, máme mnoho zkušeností z obchodní, marketingové i technické oblasti. Aplikace je neustále vyvíjena a v nejnovější verzi naleznete spoustu užitečných funkcí.

Více se o produktu dozvíte v sekci Naše služby:
Slevový server - tvorba aplikace na míru