Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

31. 01. 2016
Baví Vás vývoj webových aplikací? Hledáte zajímavou práci a příjemný kolektiv? Pak se k nám přijďte podívat. Možná si padneme do oka;)
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
27. 01. 2016
Náš oblíbený poskytovatel bankovních účtů Fio banka zveřejnila, že nyní můžete mít platební bránu pro svůj e-shop pod jednou střechou.
21. 12. 2015
Rádi bychom Vás informovali, jak bude řešen provoz firmy a servis mezi svátky.
05. 01. 2015
Automaticky stahované slevy tříděné do měst a kategorií, přehledné filtrování, plánovač hromadné rozposílky emailů, sběr emailů, bezúdržbový systém, design na zakázku a další funkce.
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Tvorba slevového portálu

Chcete-li provozovat vlastní slevový portál, představujeme Vám naše řešení tohoto systému. Systém jsme vyvíjeli několik let a instalovali na desítky serverů. Dodáváme jej přizpůsobený každému zákazníkovi.

Nyní máte možnost zakoupit si u nás licenci na provoz vlastního slevového portálu, jakým je např. námi provozovaný projekt Sleva jak Brno. Celý systém Vám rádi předvedeme. V ceně nabídky je i možnost osobní konzultace ohledně reálného provozu serveru hromadného nakupování. Přeci jen také provozujeme slevový portál několik let...

Vzhledem k tomu, že sami aplikaci provozujeme, máme mnoho zkušeností z obchodní, marketingové i technické oblasti. Aplikace je neustále vyvíjena a v nejnovější verzi naleznete spoustu užitečných funkcí.

Více se o produktu dozvíte v sekci Naše služby:
Slevový server - tvorba aplikace na míru