Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

07. 09. 2016
Naše DNA je plná kódu, dobré nálady a kvalitní kávy. Přidej se k nám a staň se taky závislákem na kofeinu a dobře odvedené práci, která dává smysl!
07. 09. 2016
Příležitost projít neuvěřitelnou cestou k tomu stát se odborníkem na tvorbu webů. Mnohem rychleji, než my ostatní. Budeme tě mentorovat a ty s námi budeš tvořit skvělé weby, co mají smysl.
03. 08. 2016
Tento rok jsme našlápnuli do slušného pracovního tempa. Neustále něco vytváříme, měníme a nastal čas změnit i sebe. Proto se účastníme odborných školení, které posunou nejen nás, ale i naše projekty kupředu.
01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
Kalendář

Kalendář aktualit

2017 2016 2015 2014

Tvorba slevového portálu

Chcete-li provozovat vlastní slevový portál, představujeme Vám naše řešení tohoto systému. Systém jsme vyvíjeli několik let a instalovali na desítky serverů. Dodáváme jej přizpůsobený každému zákazníkovi.

Nyní máte možnost zakoupit si u nás licenci na provoz vlastního slevového portálu, jakým je např. námi provozovaný projekt Sleva jak Brno. Celý systém Vám rádi předvedeme. V ceně nabídky je i možnost osobní konzultace ohledně reálného provozu serveru hromadného nakupování. Přeci jen také provozujeme slevový portál několik let...

Vzhledem k tomu, že sami aplikaci provozujeme, máme mnoho zkušeností z obchodní, marketingové i technické oblasti. Aplikace je neustále vyvíjena a v nejnovější verzi naleznete spoustu užitečných funkcí.

Více se o produktu dozvíte v sekci Naše služby:
Slevový server - tvorba aplikace na míru