Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Baví tě vývoj webových aplikací? Hledáš zajímavou práci a skvělý tým? Přijď si k nám popovídat a zjistit, jestli je to pro tebe. Hledáme juniory i seniory a pro schopné lidi jsou u nás dveře otevřené.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
27. 01. 2016
Náš oblíbený poskytovatel bankovních účtů Fio banka zveřejnila, že nyní můžete mít platební bránu pro svůj e-shop pod jednou střechou.
21. 12. 2015
Rádi bychom Vás informovali, jak bude řešen provoz firmy a servis mezi svátky.
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Aukční software pro pořádání elektronických aukcí

Automatický aukční systém s podrobným nastavením v administraci. Obsluha a technické zpracování je tvořeno v souladu s potřebami našich klientů, kteří pomocí aukčního software realizují desítky aukcí měsíčně.

Nabízíme Vám ideální aplikaci e-aukčního systému, která Vám umožní vlastní provoz elektronických aukcí. Po roce vývoje tento produkt dodáváme našim klientům. Systém vám můžeme nainstalovat i na vlastní server a můžete si vybrat z balků poskytované servisní podpory.

Zakoupením licence na již hotový systém Vám ušetří mnoho času potřebný pro vývoj a nákladů, které jsou potřeba při tvorbě aplikace na zakázku. Systém je kompletně zhotovený a upravený na základě zpětných vazeb uživatelů. Celý systém můžete ihned po instalaci začít používat, a to velmi efektivně.

Aukční síň - náhled na zpracování programu