Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

07. 09. 2016
Naše DNA je plná kódu, dobré nálady a kvalitní kávy. Přidej se k nám a staň se taky závislákem na kofeinu a dobře odvedené práci, která dává smysl!
07. 09. 2016
Příležitost projít neuvěřitelnou cestou k tomu stát se odborníkem na tvorbu webů. Mnohem rychleji, než my ostatní. Budeme tě mentorovat a ty s námi budeš tvořit skvělé weby, co mají smysl.
03. 08. 2016
Tento rok jsme našlápnuli do slušného pracovního tempa. Neustále něco vytváříme, měníme a nastal čas změnit i sebe. Proto se účastníme odborných školení, které posunou nejen nás, ale i naše projekty kupředu.
01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
Kalendář

Kalendář aktualit

2017 2016 2015 2014

Aukční software pro pořádání elektronických aukcí

Automatický aukční systém s podrobným nastavením v administraci. Obsluha a technické zpracování je tvořeno v souladu s potřebami našich klientů, kteří pomocí aukčního software realizují desítky aukcí měsíčně.

Nabízíme Vám ideální aplikaci e-aukčního systému, která Vám umožní vlastní provoz elektronických aukcí. Po roce vývoje tento produkt dodáváme našim klientům. Systém vám můžeme nainstalovat i na vlastní server a můžete si vybrat z balků poskytované servisní podpory.

Zakoupením licence na již hotový systém Vám ušetří mnoho času potřebný pro vývoj a nákladů, které jsou potřeba při tvorbě aplikace na zakázku. Systém je kompletně zhotovený a upravený na základě zpětných vazeb uživatelů. Celý systém můžete ihned po instalaci začít používat, a to velmi efektivně.

Aukční síň - náhled na zpracování programu