Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

18. 10. 2016
Stejný proces každoročně, ani letos jinak. Pomalu se nám plní termíny. Děkujeme za přízeň a máte-li na srdci něco, co byste do Vánoc rádi stihli, sem s tím.
07. 09. 2016
Naše DNA je plná kódu, dobré nálady a kvalitní kávy. Přidej se k nám a staň se taky závislákem na kofeinu a dobře odvedené práci, která dává smysl!
07. 09. 2016
Příležitost projít neuvěřitelnou cestou k tomu stát se odborníkem na tvorbu webů. Mnohem rychleji, než my ostatní. Budeme tě mentorovat a ty s námi budeš tvořit skvělé weby, co mají smysl.
03. 08. 2016
Tento rok jsme našlápnuli do slušného pracovního tempa. Neustále něco vytváříme, měníme a nastal čas změnit i sebe. Proto se účastníme odborných školení, které posunou nejen nás, ale i naše projekty kupředu.
01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Máme nový web

Po několika týdnech plánování, návrhů a práce jsme spustili naše nové webové portfolio.

Největší změny dostál design stránek, hlavní grafik byl neustále zahrnován množstvím nápadů a připomínek, které musel umě skloubit dohromady. Velké změny se odehrály také v obsahu webu, texty byly přizpůsobeny tomu, co opravdu děláme a zbaveny mnoha nepodstatných technických detailů. Přepracování se dočkaly také reference, které byly navíc doplněny o nejnovější ukázky naší práce.

Celý web se stále vyšperkovává a průběžně na něm pracujeme, proto uvítáme jakékoliv Vaše připomínky a návrhy na vylepšení.

Hezký den a příjemné počtení Vám přeje tým Liquid Designu.