Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

03. 08. 2016
Nutně potřebujeme rozšířit tým o dalšího srdcaře! Chceme posílit náš sehraný tým o dalšího Junior PHP programátora! Zrovna jsi absolvoval ve škole a rozhlížíš se po pracovním místě v pohodové firmě se super kolektivem? Přečti si, co pozice v naší firmě obnáší a jestli ti vše zapadá do sebe, dej nám o sobě určitě vědět!
03. 08. 2016
Nutně potřebujeme rozšířit tým o dalšího srdcaře! Protože se firmě daří a práce na projektech neubývá, chceme posílit náš sehraný tým o dalšího Senior PHP programátora! Baví tě pracovat na věcech, které dávají smysl a chceš chodit do práce s úsměvem? Pak neváhej a přečti si, co práce v naší firmě obnáší. :)
03. 08. 2016
Tento rok jsme našlápnuli do slušného pracovního tempa. Neustále něco vytváříme, měníme a nastal čas změnit i sebe. Proto se účastníme odborných školení, které posunou nejen nás, ale i naše projekty kupředu.
01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Provozní informace na červenec 2016

V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.

V první řadě nám na 5. - 6. července připadly svátky, takže většina lidí si u nás prodloužila volno na zbytek týdne a budou zde probíhat dovolené.

Na období 11. - 15. července pak máme omezený provoz na celofiremní home-office kvůli rekonstrukcím kanceláří. Do práce by to nemělo nijak zásadně zasahovat, přesto prosíme o trpělivost s případnými prodlevami v komunikaci. Osobně se zkrátka vše koordinuje rychleji. Na schůzku vás k nám pozveme patrně až na konci července, kdy bude již vše v interiéru připraveno.

Od 4. 7. k nám nastoupily posily - dva stážisté Ondra a Martin z Katolické univerzity v Ružomberku (SK). Matrin se bude zdokonalovat v navrhování webů a grafické práci a Ondra v programování (především back-end developmentu). Oba budou poznávat workflow webdesignu v praxi a všichni doufáme, že budou také významnou posilou práce pro nás ostatní.

Uživejte si dovolených, ať už jste u moře či na horách, nezapomeňte vypnout telefon a jednoduše relaxujte. Celá kancelář vám přejeme skvělé léto a hlavně spoustu zážitků. Rok 2016 nám s vámi ubíhá skvěle. Děujeme! 

My načerpáme trochu nové energie a brzy se s vámi pustíme do dalších projektů.