Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

07. 09. 2016
Naše DNA je plná kódu, dobré nálady a kvalitní kávy. Přidej se k nám a staň se taky závislákem na kofeinu a dobře odvedené práci, která dává smysl!
07. 09. 2016
Příležitost projít neuvěřitelnou cestou k tomu stát se odborníkem na tvorbu webů. Mnohem rychleji, než my ostatní. Budeme tě mentorovat a ty s námi budeš tvořit skvělé weby, co mají smysl.
03. 08. 2016
Tento rok jsme našlápnuli do slušného pracovního tempa. Neustále něco vytváříme, měníme a nastal čas změnit i sebe. Proto se účastníme odborných školení, které posunou nejen nás, ale i naše projekty kupředu.
01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
Kalendář

Kalendář aktualit

2017 2016 2015 2014

Renovace slevového portálu

I velmi pěkný a propracovaný web po několika letech ztrácí svůj původní lesk. Pokud Vaše stránky nejdou s dobou, vypadají zastarale, a proto se automaticky nezařadí do povědomí zákazníků, jak byste chtěli.

Jsou to již 3 roky co nastal velký boom slevových serverů. Grafika a uživatelské funkce se raketovou rychlostí stále vyvíjí a slevové portály soutěží o to být prodejně na špici, s čím samozřejmě souvisí originální pojetí i uživatelská přívětivost portálu.

Postupné trendy kladly na jednotlivé portály čím dál větší požadavky až do teď, kdy se jednotlivé prvky a funkce pomalu ustálily. Slevové portály nepodléhají jenom grafickým trendům, ale i technologickým a uživatelským.

Připadá vám nebo zákazníkům, že je váš slevový portál nevzhledný a nepřehledný? Zákazníci se v něm dokáží jen těžko orientovat, ztrácíte konverze a brzdí Vás zdlouhavá a neefektivní administrace? Pokud Váš slevový web ztrácí jeden či dokonce více z výše jmenovaných aspektů, přichází nejvyšší čas na jeho renovaci.

Renovace a výhody nového slevového portálu Quanta:

  1. Stále se vyvíjí a vylepšuje už od počátku slevových portálů na základě současných nároků a zpětných vazeb uživatelů¨
  2. Moderní grafické předlohy které podléhají dnešním trendům + jejich lehká modifikace
  3. Efektivní a jednoduchá administrace – intuitivní ovládání + automatizované prvky pro úsporu času
  4. Nekupujete zajíce v pytli – veškeré funkce a administraci Vám budeme rádi demonstrovat osobně nebo pomocí online konference
  5. Systém lze jakkoliv zakázkově přizpůsobit - zajišťujeme doprogramování jakýchkoliv funkcí
  6. Bezkonkurenční rychlost implementace – objednáte-li si základní řešení bez zakázkových úprav, může vše běžet do 3 dnů od předání grafiky do zpracování
Zlepšovat původní slevový portál nebo začít znovu?

U více zastaralého portálu bývá mnohdy finančně i časově úspornější začít znovu díky již námi předpřipraveným designem a administrací než jeho celkové předělání. Pokud budete chtít zachovat současnou grafickou podobu, může to být mnohem časově náročnější než zakoupení již vyladěného systému. Nejlepší kombinací může být využití některé z moderních designových šablon s drobnými úpravami např. použití vašeho loga, záhlaví, zápatí, drobné změny rozložení ovládacích prvků nebo menší funkční změny.

Připravená grafické šablona lze rozdílně přizpůsobit – ukázka 4 portálů:

Pojďme se společně podívat jak může renovace starého slevového portálu vypadat!

Ukázka č. 1 - Zastaralý slevový portál - nevzhledná nedotažená grafika s nevyhovujícím zobrazováním dalších slev.

Ukázka č. 2 - Slevový portál po renovaci - spojuje prvky moderní grafiky a systematického rozpoložení slev pro podporu prodejnosti. Obsah webu je členěn do přehledné grafické podoby, další slevy jsou rozděleny do základních sekcí a design zohledňuje logo manuál a preferovanou barevnost.

č. 1 - Zastaralý slevový portál

č. 2 - Slevový portál po renovaci

„Mnohdy stačí malá investice do renovace a slevový portál výrazně prokoukne.“

Chcete se o renovaci slevových portálů dozvědět další informace? Napište nám! Rádi si s Vámi dohodneme osobní schůzku pro demonstraci aplikace nebo Vám vytvoříme nabídku dle potřeb.