Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

23. 12. 2010
Přejeme všem krásně prožité vánoční chvíle, pohodovou atmosféru u večerního stolu a mnoho splněných přání.
08. 11. 2010
Rozjíždíme vlastní internetový projekt zaměřený na hromadné nakupování, který bude každý den přinášet výhodné nabídky pro brňáky.
07. 06. 2010
Přestěhovali jsme se do nových kanceláří na Josefské ulici v centru Brna kousek od Hlavního nádraží.
06. 04. 2010
Pro neziskovou záchranářskou společnost RESCUE PARDUBICE, o.s. jsme jako sponzorský dar vytvořili internetové stránky a věříme, že pomohou všestranné informovanosti o první pomoci.
04. 03. 2010
Spustili jsme nový portál MBarGo.cz. Na projektu jsme se podíleli nejenom z technické, grafické a programátorské stránky, ale i na tvorbě marketingového plánu projektu.
Kalendář

Kalendář aktualit vše

2017 2016 2015 2014

SlevaJakBrno.cz

Rozjíždíme vlastní internetový projekt zaměřený na hromadné nakupování, který bude každý den přinášet výhodné nabídky pro brňáky.

Jistě jste již zaregistrovali boom letošího roku - slevové servery nabízející nejrůznější nabídky výhodného nákupu. Naše společnost se rozhodla využít svých prostředků a marketingových schopností pro vytvoření vlastního projektu tohoto druhu.

Za cca měsíc práce se nám podařilo vytvořit velmi robustní a automatizovanou aplikaci slevového serveru, která byla pod názvem SlevaJakBrno.cz spuštěna koncem října.

Za dosavadní dobu provozu serveru se nám podařilo navázat spolupráci s mnoha majiteli obchodů, restaurací a jiných podniků v Brně a vytvořit množství opravdu dobrých nabídek pro své zákazníky. Snažíme se vždy o celkovou spokojenost poskytovatele slevy i našich zákazníků.

Ačkoliv je před námi ještě dlouhá cesta v oblasti propagace serveru, věříme, že dokážeme vyvinout prostor pro rozvoj našeho projektu a zajistit si mimo jiné další cenné marketingové schopnosti.