Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Aktuální informace

01. 07. 2016
V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.
31. 01. 2016
Baví tě vývoj webových aplikací? Hledáš zajímavou práci a skvělý tým? Přijď si k nám popovídat a zjistit, jestli je to pro tebe. Hledáme juniory i seniory a pro schopné lidi jsou u nás dveře otevřené.
31. 01. 2016
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti webdesignu nebo se naučit projektové či account znalosti z týmové práce? Pořádáme ve firmě stáže, tak nám napište;)
27. 01. 2016
Náš oblíbený poskytovatel bankovních účtů Fio banka zveřejnila, že nyní můžete mít platební bránu pro svůj e-shop pod jednou střechou.
21. 12. 2015
Rádi bychom Vás informovali, jak bude řešen provoz firmy a servis mezi svátky.
Kalendář

Kalendář aktualit

2016 2015 2014 2013

Provozní informace na červenec 2016

V červenci nás čekají změny v provozu firmy. Dovolené, rekonstrukce kanceláře, posily týmu. Zde si přečtete více.

V první řadě nám na 5. - 6. července připadly svátky, takže většina lidí si u nás prodloužila volno na zbytek týdne a budou zde probíhat dovolené.

Na období 11. - 15. července pak máme omezený provoz na celofiremní home-office kvůli rekonstrukcím kanceláří. Do práce by to nemělo nijak zásadně zasahovat, přesto prosíme o trpělivost s případnými prodlevami v komunikaci. Osobně se zkrátka vše koordinuje rychleji. Na schůzku vás k nám pozveme patrně až na konci července, kdy bude již vše v interiéru připraveno.

Od 4. 7. k nám nastoupily posily - dva stážisté Ondra a Matrin z Katolické univerzity v Ružomberku (SK). Matrin se bude zdokonalovat v navrhování webů a grafické práci a Ondra v programování (především back-end developmentu). Oba budou poznávat workflow webdesignu v praxi a všichni doufáme, že budou také významnou posilou práce pro nás ostatní.

Uživejte si také dovolených u moře či v horách (dle libosti). Všichni u nás vám přejeme skvělé léto. První polovinu roku se s vámi pracovalo skvěle. 

My načerpáme trochu nové energie a brzy se s vámi pustíme do dalších projektů.