Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Naše služby

Napište si o více informací

Naše služby

Umíme spojit technologii, kreativitu i marketing a vytvořit Vám řešení na míru pro každý typ projektu. Programujeme pro internet a máme v tom zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Cílem naší práce je dodat vždy fungující řešení.

Webdesign, tvorba webových stránek

Tvorba webů a portálů je naše specialita. Všechna naše řešení stojí na redakčním systému Liquid Admin, který vyvíjíme řadu let, aby pro Vás byl dobrým nástrojem pro správu obsahu. Dbáme na kvalitní návrh systému, poutavou grafiku a perfektně zvládnutou technickou realizaci.

line

Internetový obchod

Internetový obchod přizpůsobíme vždy Vašim požadavkům. Konfiguraci systému i grafiku dodáváme výhradně na míru, aby e-shop splňoval přesně Vaše potřeby. Náš systém Vám umožní pohodlnou správu zboží, objednávek i uživatelů a snadno jej propojíme s účetními programy.

line

Aplikace na zakázku, programování

Vyvíjíme aplikace na zakázku podle požadavků a potřeb klientů. Do našeho repertoáru spadají B2B a B2C systémy, rezervační a aukční systémy, CRM, ERP, portály, systémy pro pokročilou správu obsahu, dokumentové katalogy nebo e-learningové aplikace.

line

Slevový portál

Tvoříme slevové portály, které mají přehlednou grafiku a důmyslné ovládání. Systém je ověřen v praxi na mnoha instalacích, vyladěn s množstvím automatických prvků, které usnadní jeho správu v každodenním použití.

line

Slevový agregátor

Dodáme Vám kompletní aplikaci pro provoz slevového agregátoru, kterou můžeme rovněž přizpůsobit podle Vašich specifických požadavků. Jedná se o robustní systém, který Vám usnadní každodenní činnosti a kde můžete kontrolovat importované slevy, generovat newsletter apod.