Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Naše služby

Napište si o více informací

Správa a rozvoj webu

Ukončením a předáním projektu práce zdaleka nekončí. Internetové prostředí je dynamické, vyvíjí se cíle webu a na záda stále dýchá konkurence – tyto faktory a samozřejmě mnoho dalších svědčí o tom, že málokterý úspěšný internetový projekt se obejde bez pravidelné údržby a rozvoje. Díky nám bude Váš web stále v dobré formě.

Naši zákazníci se často ptají, jaká je životnost webu. Projekt od projektu se to samozřejmě liší, ale obecně platí, že neaktualizovaný web stárne jak graficky, tak technologicky a stránky vytvořené cca před třemi lety se dají považovat za staré. Záleží samozřejmě na účelu a formě prezentace a lze najít výjimečně nadčasový projekt, který bude stejnou formou dobře propagovat mnoho let.

Další otázka se nabízí - "Budu tedy muset každé 3 roky dělat nový web?". Ne, tohle neplatí, pokud se o web staráte. Vždy doporučujeme starat se soustavně o zlepšování celého systému, reagovat na podněty Vašich zákazníků a také na potřeby Vaší firmy. V průběhu roku lze udělat na webu pár vhodných úprav a takto Vám web v konečném důsledku vydrží déle a nestárne tak rychle. Je to prakticky stejné, jako se zahradou, kterou necháte ladem. Jistě přijde den, kdy je vhodné starou verzi webu vyměnit za kompletně novou, avšak vhodná péče o rozvoj webu Vám tuto dobu může výrazně prodloužit.

Správa a rozvoj webu obsahuje mnoho různorodých prací, které udrží web aktuální a stále konkurenčně schopný.

Jedná se obzvláště o úkony

 • aktualizace obsahu - ze strany zákazníka i nás, jako konzultanta obsahu
 • rozvoj funkcionality webu a administračního rozhraní - úprava funkcí, zkušenosti s provozem
 • marketingová propagace webu - PR, Facebook, návrh vhodné reklamy
 • budování SEO optimalizace webu - jeho udržení v předních pozicích ve vyhledávačích
 • grafické práce - držet krok s dobou a mít grafiku moderní
 • návrhy rozvoje - vlastní iniciativa a neotřelost

Jak to probíhá?

Správa a rozvoj webu je velmi individuální služba, která liší projekt od projektu. Záleží pouze na Vás, na jakých částech webu nebo propagaci chcete "zapracovat" a jaké máte s webem cíle a plány. Během dlouhodobé spolupráce dodržujeme zásady, aby byla spolupráce co nejpříjemnější a nejefektivnější.

Naše zásady spolupráce

 • rychlá odezva bez zbytečných odkladů
 • přizpůsobení se konkrétní situaci
 • naše iniciativa ohledně zlepšování
 • konzultace všech návrhů
 • zpětná vazba úprav

Za dobu naší práce ctíme pravidlo kvalitního zpracování každé úpravy. Ačkoliv se někdy stává, že úprava není jednoduchá a zákazník nemá dostatek času na důkladnou kontrolu, snažíme se vždy a každou práci splnit co nejefektivnějí. Vždy však doporučujeme dávat přednost kvalitnímu zpracování před časovou tísní.