IDOS – Webová aplikace jizdnirady.idnes.cz

Vytvořili jsme uživatelské rozhraní, grafiku a frontend mobilního webu pro Jízdní řády - IDOS.cz, který používají miliony uživatelů z Česka i zahraničí. 

Mobilní web IDOS - jizdnirady.cz

Předcházelo tomu podrobné zadání

S klientem, firmou CHAPS, jsme měli několik schůzek, kde nám předávali svou vizi a představy o fungování aplikace. O jízdní řády se starali několik let, takže zadání bylo dost přesné. Dostali jsme rovněž hodně materiálů a mockupů, které poskytla firma Mafra, když řešili mobilní aplikaci pro telefony.

Pomůžeme i vám s návrhem mobilní aplikace

Najměte si zkušeného UX designera, který vám pomůže se začátkem práce, dozorem nebo kompletním zpracování kvalitního návrhu webové aplikace. Ušetříte si omyly a váš projekt bude rychleji a levněji hotový.

Více o UX návrhu

Redesign loga IDOS

Nezůstali jsme jen u webové aplikace. V průběhu projektu vznikla akutní potřeba redesignu loga, které nebylo k dispozici v použitelných formátech a bylo viditelně staré.

Několik dní jsme přemýšleli a skicovali a pak vybrali vhodné kandidáty.

Logo manuál

K finální variantě jsme vypracovali zkrácený logo manuál, který poskytuje základní návod, jak s logem pracovat. Toto je minimální rozsah manuálu, který dodáváme ke každému logu.

 


Chcete podobné řešení? Napište nám


Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší