IDOS / jizdnirady.idnes.cz

Témeř všichni v naší republice si mohli zkusit práci s novou webovou aplikací na vlastní kůži. Vytvořili jsme mobilní verzi aplikace pro Jízdní řády - IDOS.cz. Jak se říká, na hrnec jsme našli přesně padnoucí pokličku. Veříme, že responzivní design usnadnil cestování nejednomu uživateli mobilního webu Jízdních řádů.

Mobilní web IDOS - jizdnirady.cz

Předcházelo tomu podrobné zadání

S klientem, firmou CHAPS, jsme měli několik schůzek, kde nám předávali svou vizi a představy o fungování aplikace. O jízdní řády se starali několik let, takže zadání bylo dost přesné. Dostali jsme rovněž hodně materiálů a mockupů, které poskytla firma Mafra, když řešili mobilní aplikaci pro telefony.

Redesign loga IDOS

Nezůstali jsme jen u webové aplikace. V průběhu projektu vznikla akutní potřeba redesignu loga, které nebylo k dispozici v použitelných formátech a bylo viditelně staré.

Pár dní jsme skicovali a pak vybrali vhodné kandidáty na high-fidelity prototypy.

Logo manuál

K finální variantě jsme vypracovali zkrácený logo manuál, který poskytuje základní návod, jak s logem pracovat. Toto je minimální rozsah manuálu, který dodáváme ke každému logu.

Ikonky a drobnosti na závěr

V každém komplexním projektu je potřeba úzce spolupracovat s designerem. Hlavní část práce je hotová, ale vždy se najdou drobnosti, které je potřeba dořešit. Takže i v tomto projektu jsme poskytli fullservis pro takové detaily, jako přehledné ikonky vlaků do mapy polohy a trasy.

Líbí se vám naše práce pro IDOS?

Pomůžeme i s vaším projektem.

Klient: CHAPS spol. s r.o.
Realizace: 2013/2014
Služba: Webové stránky

Chcete podobné řešení? Napište nám


Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší