Ing. Marek Čevelíček

Začínal jako grafik, kodér a programátor v jedné osobě už před 15 lety. Dnes se specializuje na UX designzlepšování webů a navrhuje weby na míru.


Zeptali jsme se Marka na pár věcí...

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Úplně nejraději mám, že je v kanclu sranda a celkově je tady kamarádská atmosféra. Skoro až hanba vám říkat kolegové. :) Děláme na zábavných projektech a vidíme rychle jejich výsledky. Klienty se snažíme vybírat. Jde nám o to, abychom si rozuměli i s nimi a aby byla při práci hlavně celková pohoda.

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Nejraději sportuji, to mi vždy dokonale vyčistí hlavu a zvedne náladu. Minimálně dvakrát do týdne mě můžete zahlídnout ve fitku. Dřív mě hodně bavily bojové sporty, ale ty byly hodně fyzicky náročné. Asi jsem postupem času zlenivěl, ale hledám si teď spíš něco z crossfitu a powerliftingu. A dlouho jsem nebyl na bazéně, tam člověk taky skvěle vypne.

Co máš na starosti v Liquidu?

Navrhuji weby, radím klientům, jaké řešení je pro ně nejvhodnější a snažím se vše pohlídat, aby byl výsledek perfektní. Na bedrech mi leží i strategie naší firmy a řešení efektivity práce. A neminou mě ani práce, které snad nikoho moc nebaví, sepisování smluv a jiné papírování.

Jaký je tvůj životní sen?

Životní sen, to zní skoro jako cíl. Já mám rád spíš tu cestu, kterou už právě teď jdu. Asi bych chtěl objet svět nebo navštívit místa, kde jsem ještě nebyl, hodně mě láká Jižní Amerika. Taky bych chtěl vyzkoušet nová horská střediska a sjet si na snowboardu svahy, které stojí za trochu adrenalinu. Rád bych žil tam, kde je slunce, teplo a hned ráno si můžu zaplavat v moři.

Weby mě baví a píšu o nich ještě na soukromém blogu: https://medium.com/@mcevel

Moje poslední příspěvky z blogu. Pro váš lepší web.


Kolik stojí tvorba webových stránek a co obsahuje cenová nabídka

Čtvrtek, 23.05.2019, Marek Čevelíček

Kolik stojí tvorba webu? Proč se webdesign přirovnává ke stavbě domu? Proč není dobrý nápad psát do poptávky požadované funkce? Mnoho otázek, na které najdete odpověď v rozsáhlém článku.

<Postup> Jak si vyberete dobrého dodavatele pro svůj web

Pondělí, 04.03.2019, Marek Čevelíček

Lidi se mě ptají, koho si mají vybrat na spolupráci ke svému webu nebo na marketing. Kdo je dobrý? A kdo se tak jenom tváří? Jak to mají poznat? A je to pro ně strašně těžké.