Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Naše služby

Napište si o více informací

Internetový obchod

Moderní internetový obchod, který klade důraz na snadnost obsluhy, komfortní nákup a možnosti propojení. Vše zastřešeno špičkovým designem a jasným cílem – maximální efektivita prodeje.

Náš e-shop je vhodný jak pro velké firmy nabízející tisíce produktů, tak pro menší prodejce, kteří s prodejem začínají. Varianty provedení umožňují provoz B2B i B2C. Různá specifika prodeje nejsou pro systém problém a sedne opravdu každému. Poutavý design je spolu s přehlednou strukturou a navigací součástí všech našich obchodů a dodá vašemu e-shopu ráz solidního prodejce, kterým se jistě chcete stát.

E-shop obsahuje integrované funkce redakčního systému pomocí kterého si celý e-shop můžete kompletně spravovat z administračního rozhraní. Vše, co pro jeho ovládání potřebujete, je internetový prohlížeč.

Grafický vzhled

K našim e-shopům navrhujeme vždy design na zakázku, který upřesňujeme z pohledu barevnosti i obsahu. Z hlediska grafiky je brán významný zřetel na uživatelskou použitelnost všech funkcí webu.

Naši grafici vytvářejí precizní a moderní grafické návrhy. Dbáme na detaily a pečlivé zpracování. Atraktivita stránek vede k vytvoření dobrého prvního dojmu a často rozhoduje, zda návštěvník na webu zůstane či odejde.

 


Ukázka grafického zpracování e-shopu (B2B) - FAACUkázka grafického zpracování e-shopu - WineparkUkázka grafického zpracování e-shopu Hračky-Hry.cz

Funkce internetového obchodu

Správa zboží a kategorií

Zboží je přehledně zobrazeny v tabulce, ve které lze řadit podle parametrů, filtrovat, vyhledávat nebo si můžete zobrazit pouze produkty jedné kategorie. Kategorie jsou zobrazeny hierarchicky a mohou být libovolně přesouvány a upravovány. Díky těmto možnostem práce je velmi přehledná i správa velkého množství položek.

Jednoduchá editace produktů

Ke každému produktu lze vkládat fotografie, libovolně přidávat atributy nebo varianty zboží, kde má každá varianta vlastní skladové počty kusů. Varianty oceníte zejména tehdy, pokud nabízíte více druhů zboží a nechcete pro něj vytvářet samostatné zboží (velikosti, barvy, ...).

Připravenost pro SEO optimalizaci

Midas umožňuje editovat všechny atributy stránek pro účinnou optimalizaci pro vyhledávače (Titulky, popisky, klíčová slova), protože dobrá vyhledatelnost je pro úspěšný obchod nutností.

Nastavení cenových a akčních skupin zboží

Lze nastavovat skupiny akčních produktů, nastavovat množstevní slevy nebo slevy na dopravu. Díky této funkci si můžete sami plánovat a nastavovat různé sezónní a výprodejové akce, které se pro zvýšení prodeje vyplatí.

Nastavení dopravy

Způsoby dopravy a ceny za dopravu jsou editovatelné a lze nastavit jejich ceny a kombinace se způsobem platby, což zaručí rychlou odezvu na změny sazeb dopravců nebo rozšíření Vašeho internetového obchodu.

Správa objednávek, faktur a jejich tisk

Systém obsahuje umožňuje správu objednávek, faktur a jejich tisk. Objednávky automaticky generují faktury a po jejím vytištění je faktura připravena pro odeslání koncovému odběrateli, čímž odpadá zdlouhavé přenášení objednávek do jiných fakturačních programů.

Správa uživatelů

Umožňuje editovat uživatele, měnit hesla nebo nastavovat přístup do různých částí obchodu, což upotřebíte v okamžiku, kdy obchod bude spravovat více lidí.

 

administrace e-shopu
Náhled administračního systému e-hopu Midas - modul Objednávky

Struktura administrace

Objednávky

 • Stavy objednávek – Přijaté, Ke zpracování, Expedované, Dokončené, Stornované – objednávky s možností podrobného zobrazení, tisku, generování faktury
 • Faktury – všechny faktury systému, možnost generovat z objednávky nebo zadat ručně, kontrola uhrazení, náhled faktury a odeslání klíče k zobrazení on-line e-mailem

Obchod

 • Produkty – přehled všech produktů, zobrazení náhledu, editace některých atributů přímo inline v tabulce, související zboží a další fotografie produktu, možnost umístění do akce a kopírování produktu, možnost naskladnění, automatické přepočítávání ceny dle DPH
 • Zákazníci – všichni registrovaní zákazníci systému, možnost filtrace objednávek a servisní zásahy do účtu

Slevy

 • Slevové skupiny – na každou kategorii e-shopu je možno určit individuální slevu a sestavit si tak kompletní slevovou skupinu. Zákazníci jsou pak přiřazeni do vybraných slevových skupin.
 • Slevové kupóny – možnost vygenerování slevových kuponů s datem platnosti a jedinečným kódem, odeslání automaticky na e-mail, evidence, zda byl kupon použit

Číselníky

 • Kategorie – kategorie zboží e-shopu, možnost editace, SEO, tvobra textu v kategorii, řazení a určování hierarchie, dočasné skrytí kategorie
 • Doprava – evidence způsobů dopravy, možnost nastavení od jaké ceny objednávky bude doprava zdarma
 • Platby – evidence způsobů plateb, možnost kombinace s vybranými způsoby dopravy
 • Dostupnosti – definice možných dostupností zboží

Aktuality

 • Přehled aktualit – aktualita obsahuje datum zveřejnění, možnost seřazení a určení viditelnosti na úvodní straně, editace textu formou rich-editoru s možností vkládání obrázků do textu, videí z webu, ...

Obsah

 • Hlavní menu – editace textů a položek menu na webu
 • Menu v patičce – editace menu v patičce
 • Přehled stránek – správa všech stránek, možnost vytvoření stránek, které nejsou v menu
 • Ostatní texty – textové bloky, které nejsou viditelné jako samostatné stránky

Nastavení

 • Fakturační údaje – nastavení e-shopu, fakturačních a kontaktních údajů
 • Šablony e-mailů – obsahují typy e-mailů odesílaných automaticky systémem s možností změny obsahu emailů, např.: potvrzení registrace, potvrzení objednávky, ...

Účty

 • Přehled účtů – správa všech interních uživatelů systémů, administrátorů sekcí
 • Uživatelské role – nastavení uživatelských rolí pro uživatele systému (např. správce objednávek, ...)

Můj účet

 • Editace profilu – editace údajů přihlášeného uživatele
 • Historie přístupů – evidence používání uživatelského účtu
 • Změna hesla

Napište nám Vaše požadavky na e-shop a my Vám vypracujeme cenovou nabídku na míru. Naše e-shopy jsou konfigurovatelné na míru.