Blog

Píšeme blog, abyste se dozvěděli něco nového. Pro váš lepší web.  RSS


Čo som sa ako UX designer naučil aj vďaka stáži v Liquid Design

Pondělí, 04.09.2017, Matej Chyľa

S odstupom času som sa obhliadol za skúsenosťami freelancera, stážistu a zamestnaného UX designera. Podelím sa s pár bodmi, ktoré som si uvedomil na ceste k navrhovaniu webov vo webdesignerskej spoločnosti. Čo som sa naučil počas trainee programu a práce popri škole? A prečo by som ti odporučil absolvovať stáž?

Jak psát na web: 1. díl - Pro koho píšu?

Pondělí, 14.08.2017, Markéta Steigerová

Máte firmu, její název, logo a web? Milujete své podnikání tak, že se občas přistihnete, že o něm mluvíte s kamarádem u piva až nepatřičně dlouho? Pak jste ideální kandidát pro psaní textů pro váš web! A věřte, že vy budete vždy lepší textař, než ve vašem oboru nekvalifikovaný a levný copywriter.

Faily při tvorbě e-shopů, za které zaplatíte víc, než za celý e-shop

Pondělí, 24.07.2017, Marek Čevelíček

V červnu jsem měl přednášku na Barcampu. Byla to moje první přednáška a byla určená především začínajícím webovým podnikatelům. Ti často neví, jak mají začít, mají hodně otázek, málo peněz a tendenci odbíhat k nepodstatným drobnostem.

Jak vznikal náš nový web a proč to trvalo 2 roky?

Pátek, 23.06.2017, Markéta Steigerová

A je to venku! Poslali jsme do světa nový responzivní web. Náš původní web po osmi letech fungování dost pokulhával a bylo na něm vidět, že neví, proč vlastně ještě běží.