Kdo jsme

Jsme malý tým zkušených odborníků, zapálených pro webdesign. Navrhujeme, radíme, programujeme a pomůžeme i vám nastartovat vaše online podnikání. Spojením vašeho cíle a našich osvědčených postupů dospějeme vždy k výsledku ve skvělé kvalitě.

Splnění vašeho online snu bude pro nás zábavou!

Rádi s vámi probereme nápady, vyslechneme vaše potřeby a navrhneme takové řešení, které bude šité na míru vašemu podnikání a poptávce vašich zákazníků. Vytvoříme pro vás pěkný ale hlavně funkční design a spojíme jeho parametry s obchodními účely vašeho podnikání. A výsledek bude stát za to! Protože nás těší sledovat, když do sebe vše zapadá a dává smysl.

Jsme Liquid Design od roku 2008 a uvedli jsme do světa řadu jedinečných projektů.
 

S kým se u nás potkáte


Tvoje Jméno

Přidej se k nám!

Jsme parta nadšenců do webdesignu. Makáme tvrdě a za dobře odvedenou práci se o to víc rádi odměňujeme. U nás budeš mít možnost změnit spoustu věcí a hodně se toho naučit. Staň se profíkem a buduj s námi to, co je pro nás práce snů! Přijď na kafe!

Chci se s vámi potkat

Chci se s vámi setkat a poznat vás blíž!

Napiš nám a domluvme se na osobním setkání, kde se můžeš podívat jak pracujeme. U toho proberme detaily práce, tvá očekávání a rádi zodpovíme všechny tvé dotazy. Přijď na kávu a uvidíme jestli najdeme společnou řeč.

Jak to tenkrát celé vzniklo

Náš příběh se začal psát už na vysoké škole. Tehdy jako čtyři kamarádi a studenti informačních systémů jsme spolu začali pracovat na prvních malých projektech. Jejich katalyzátorem byl Marek. Ten navrhnul první web a my mu pomáhali s programováním.

Státnice se pomalu blížily a množství probdělých nocí se zvyšovalo geometrickou řadou. Nejenže se nám hromadily termíny ke splnění rozpracovaných zakázek, ale i termíny zkoušek. U té závěrečné se nám zadařilo a velkolepě jsme ji oslavili. Vyrazili jsme na dovolenou na řecký ostrov Thassos. Od moře jsme už odjížděli se sklálopevným rozhodnutím založit společnou firmu.

Chvíli se zdálo, že vše půjde jako po másle. Vybrali jsme prostory, název, logo, ale poptávky nepřicházely tak, jak jsme si tehdy vysnili na pláži. Po několika zakázkách pod cenou, nezaplacených projektech a mizerném osobním ohodnocení jsme procitali do reálného světa podnikání.

Po několika bezvýchodně vypadajících měsících začalo projektů přibývat a my tak trochu tušili, že se vše ubírá tím správným směrem. Přestěhovali jsme se do nových prostor a odstartovali podnikání s vlastním slevovým portálem Sleva jak Brno. V té době jsme hlavně pracovali na tvorbě webových prezentací, i když společně se slevovým portálem to bylo neuvěřitelně hektické, věděli jsme, že tahle práce nám dává smysl.

Dnes už se zabýváme hlavně webdesignem a neustále pracujeme na vlastních projektech, které nejen rozšiřují naše portfolio, ale hlavně nás baví. Od té doby, co jsme vypustili do světa první web, už utekla spousta času. Přijali jsme nové zaměstanance a nasbírali spoustu nových zkušeností. Stali se z nás manželé, rodiče, milovníci kvalitního rumu a věříme, že i dobří webdesignéři.