Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Naše služby

Napište si o více informací

Webové aplikace na zakázku

Vyvíjíme webové aplikace na zakázku, tedy online služby určené pro vaše uživatele. Jdeme na to z gruntu - analýza a podrobný návrh webu jsou železný základ. Jdeme po efektivitě návrhu a náš odrazový bod je váš rozpočet projektu.

Zakázkový vývoj má u nás přesný postup:

1. Konzultace projektu
Zjistíme od vás podrobnosti o požadovaných vlastnostech aplikace. Máte-li připraveno zadání projektu, projdeme s vámi proveditelnost. Pokud zadání nemáte, projdeme alespoň váš nápad a minimálně si od nás odnesete otázky k zamyšlení.

Základem pro uvažování proveditelnosti projektu je váš rozpočet. Budeme jej potřebovat, takže si jej určitě rozmyslete.

2. Příprava zadání projektu (specifikace)
Na základě konzultace můžete zkusit sepsat zadání - viz. kapitol
a "Co byste měli mít připraveno".

3. Cenový odhad
Připravíme vám cenový odhad, sepíšeme poznámky, nejasnosti a varianty. Snažíme se stanovit cenu za střední složitost aplikace. Zadání projektu je téměř vždy velmi nepřesné pro odhad přesnější ceny, takže jdeme podle našich zkušeností s podobnými projekty. Teprve až podrobný návrh je nacenitelný přesně. Střední odhady ceny se podle typu aplikace mohou ve výsledku lišit - běžně +/- 20 až 50% ceny.

4. Návrh aplikace
K projektu je potřeba vytvořit podrobný návrh. Je to nezbytnost, bez které by dobrá aplikace vznikla snad jen zázrakem. Na návrhu pracujeme tak, abychom se vešli do nastavených mantinelů (cena, funkce). V návrhu se příjde často i na většinu kolizí ve funkcích aplikace. Výsledkem je kompletní model celého webu

5. Grafický vzhled
Vyjasníme si vaše očekávání od grafiky a nasměrujeme grafický styl. Uživatelská použitelnost a přehlednost je nutnost, ne výsada. Kvalitu grafiky si můžete zkontrolovat v našich referencích. Vytváříme precizní a moderní grafické návrhy. Dbáme na detaily designu, zvyklosti trhu, uživatelů a usazení značky.

6. Programování, ladění, testování
Programování je poměrně dlouhá část procesu, po kterou pravděpodobně neuvidíte příliš mnoho výstupů. Před začátkem ostrého provozu (tzv. release systému) se aplikace nejdříve spouští jako beta verze, kterou testují programátoři a následně probíhá i nezbytný "user testing" (tzn. testování aplikace uživateli). Při testování počítáme s vaší významnou účastí. Všechny chyby aplikace jsou dohodnutým způsobem reportovány a programátoři jej zpracovávají.

7. Instalace a spuštění systému
Kontrola parametrů serveru a instalace. Následně probíhá zkušební provoz. Hrozí-li, že by aplikace mohla server přetížit, můžeme zajistit průběžný monitoring a případně vyhradit extra čas na dodatečné práce. V této fázi se lze dohodnout také na sestavení prémiového servisu - viz. níže "Servisní služby".

Co byste měli mít připraveno

Projekt si dobře promyslete a podívejte se i na stránky konkurence. Čím podrobnější budete mít zadání, tím lépe a přesněji můžeme poradit a spočítat orientační cenu.

Zadání můžete psát neformálně, prostě tak, jak se to nejlépe vysvětlí. Připojte vše, co vás napadne - rádi se dozvíme, jak nad projektem přemýšlíte.

Stanovte si cenu, za kterou má pro vás smysl web programovat. Rozpočet projektu je základ, od kterého se vše bude odvíjet.

A pak → Zastavte se u nás. Co nevymyslíte vy sami, to vymyslíme spolu na schůzce.

Používané technologie

  • PHP - Nette, Zend
  • MySQL, PgSQL
  • JavaScript - jQuery
  • Bootstrap - responzivní framework

Nevyvíjíme systémy založené na "open source" projektech jako Wordpress, Joomla, Drupal, PrestaShop ani jiných. Používáme vlastní framework pro vývoj zakázkových aplikací a jejich administraci.

Servisní služby

Po dobu záruky je k dodanému systému poskytována základní podpora v ceně aplikace, na kterou se můžete vždy obrátit pro řešení problémů, s dotazy i prosbou o radu. Příplatkové služby jsou podpora v cizím jazyce (angličtina) a telefonická podpora.

Pro náročnější zákazníky nebo vyžaduje-li to povaha aplikace, máme k dispozici také prémiový servis - SLA (servisní smlouva). Servis je vždy navrhován individuálně podle povahy systému. 

Zastavte se u nás. Váš projekt můžeme zhodnotit, nacenit nebo poradit se zadáním - kontaktujte nás.