Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás         T. +420 773 118 345         E.

Naše služby

Napište si o více informací

Webdesign, tvorba webových stránek

Webdesign a tvorba webových stránek je naší specialitou. Ať už se jedná o internetovou prezentaci nebo internetový portál na zakázku, vychází naše práce z pečlivého návrhu a vhodně zvoleného řešení.

Základem je redakční systém

Všechno, co Váš výsledný web umí, je ovladatelné pomocí tohoto nástroje. Tento systém Vám umožní změnit libovolný text na stránce, připojit soubory ke stažení, nahrát fotografie nebo napsat článek...je toho mnohem více.

Redakční systém vždy přizpůsobujeme na míru, aby web plnil potřeby zákazníka a byl přehledný na použití. Při návrhu dodržujeme prověřené postupy, které zajistí kvalitu každého dodávaného webu. Funkcionalitu, kterou na webu potřebujete, nejprve podrobně probereme, zpracujeme a modul napojíme do redakčního systému, abyste si mohli vše spravovat online.

Jak se u nás tvoří web

K projektům se vždy snažíme vytvořit odpovídající design, který zohledňuje jeho zaměření a cílovou skupinu uživatelů. Při procesu tvorby grafiky používáme moderní postupy. Nejprve se zhotoví tzv. wireframe – ten modeluje rozmístění jednotlivých prvků na stránce a uživatelské rozhraní webu.

Tvorba wireframu je rychlá a účelem je oddělit grafiku od funkčnosti webu. V kresleném schématu rychle vyzkoušíte různé pozice všech prvků. Nemusíte se soustředit na detaily a máte prostor zaměřit se na to hlavní – účel webu.


Designy od nás podporují čitelnost a přehlednost webové aplikace.

Využíváme vlastní redakční systém

Naše produkty jsou založeny na našem vlastním redakčním systému Liquid Admin. Tento systém vyvíjíme řadu let a vložili jsme do něj mnoho znalostí a zkušeností, abychom Vám poskytli uživatelský komfort a jednoduchost ovládání.

Používání redakčního systému nevyžaduje znalosti HTML kódu a pro uživatele je zcela nenáročná, každopádně určitě využijete základy ovládání textových editorů (např. MS Word). Díky jeho otevřenosti je snadné kdykoli přidat modul s požadovanou funkcionalitou ať již standardní, či zakázkovou.

Náš systém známe od hlavy až k patě, takže Vám jej můžeme v případě potřeby dodat s libovolnými úpravami.

Ukázka modulu pro editaci vícejazyčných článků

Správné zobrazení

Při návrhu webdesignu a tvorbě webových stránek dbáme na validitu kódu a kontrolujeme zobrazní na více zařízeních. Naše weby se tedy správně a jednotně zobrazují ve všech majoritních internetových prohlížečích (Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera). Pamatujeme rovněž na dobré zobrazení na smartphonech a tabletech.

Při výběru zařízení, na kterých se web testuje, vycházíme primárně z cílové zkupiny, pro kterou je web určen.

Responzivní webové stránky

Responzivní web, který se přizpůsobuje použitému zařízení, je vhodný ve většině dnešních případů. Již od začátku jej navrhujeme trochu odlišným postupem, který je o cca 30% pracnější, jež klasický web bez responzivního chování. Zda jej zahrneme do vaší nabídky, zjistíme na konzultaci.

Servis a záruka

Ke všem dodávaným produktům poskytujeme záruční i pozáruční servis a možnost objednání prémiového servisu a SLA (Service Level Agreement).

Redakční systém Liquid Admin

Je navržen s ohledem na maximální uživatelský komfort a jednoduchost ovládání. Správa redakčního systému a celého webového portálu nevyžaduje znalosti HTML kódu, ani jiných technických postupů pro tvorbu web stránek.

                          

 

 

Správa obsahu

 

Newslettery

Základní modul systému. Kompletní správa menu a struktury rozložení prvků systému. Možnost libovolně vytvářet nové stránky v jednotlivých sekcích a odebírat je, nastavovat jejich pořadí a zobrazení.

Marketingový nástroj pro hromadné odesílání zpráv (newsletterů). E-maily se automaticky sestavují z přednastavené šablony a k rozesílání se používá automatický cyklický odesílač. Doupručíme Vám i HW.

 

Aktuality

 

Články

Modul pro publikaci a správu aktualit, nastavení zobrazení a archivu. Pro tvorbu a formátování textů je použit WYSIWIG editor, díky kterému lze text pohodlně formátovat jako např. ve Wordu.

Publikační funkce, vkládání formátovaných textů a obrázků. Každý článek můžete zařadit do uživatelsky vytvořených kategorií (např. Služby, Kariéra, atd.) a podle toho řídit jejich zobrazování a další funkce.

 

Fotogalerie

 

Videogalerie

Modul Vám umožní tvořit fotogalerie, zajistí automatickou změnu i oříznutí fotografií na požadovanou velikost a nastavování pořadí fotografií.

Videogalerie fungují podobně, jako fotografie. Videa je možno nahrát na Váš server a zobrazit jako HTML5 video nebo zobrazit z účtu Youtube.

 

Rozšiřitelnost

 

Jazykové varianty

Liquid Admin umožňuje rozšiřovat administraci webu o libovolné moduly - standardní i zakázkové. S návrhem vhodných modulů Vám pomůžeme a vše naprogramujeme včetně integrace do běžícího webu.

Všechen obsah webu můžete jednoduše vkládat a prezentovat v jazykových mutacích nezávisle na sobě (možnost editace každého pole zvlášť). Poradíme si i s čínštinou.

 

Správce souborů

 

SEO

Pro pohodlnou a efektivní práci se soubory na webu můžete využít souborový manažer, který zároveň umožňuje i vkládaní obrázků, souborů a videí přímo do textu stránek. Podporuje také vícenásobné nahrávání.

Redakční systém umožňuje nastavení všech potřebných on-page SEO faktorů každé obsahové strany systému. Tedy doplnění title, decription, keywords a tvorbu URL adres. Pro usnadnění Vám URL adresu sám doporučí.

 

Uživatelé a role

 

Ovládání

Správa a nastavení uživatelů a administrátorů systému. Možnost vlastního přidávání, odebírání a editace uživatelských účtů a víceúrovňové nastavování práv uživatelů pro jednotlivé moduly vč. logování přístupů.

Podstatnou vlastností je jednoduchá funkčnost a intuitivní prostředí redakčního systému, které umožní uživatelům s běžnou znalostí kancelářských aplikací vkládat informace a pracovat s administrací.

 

Bezpečnost

 

Přístupnost

Poskytuje pokročilou ochranu dat a zabezpečení přístupu do systému, logování přístupů, omezení dle IP adresy.

Splňuje podmínky o přístupnosti webových stránek orgánů státní správy.

 

Kontakty

 

Architekrura

Kontaktní informace, napojení google mapy a e-mailový formulář, skrze který vás mohou zákazníci jednoduše kontaktovat. Rovněž je možná integrace personálních kontaktů.

Výkonné a zároveň efektivní jádro systému se stará o svižný běh systému na většině hostingových serverech. Liquid Admin zcela odděluje aplikační část od grafické a lze tedy kdykoli upravit vzhled stránek bez ztráty dat. 

Chcete zjistit více informací nebo si popovídat o Vašem projektu?
Napište nám, zavolejte nebo si s námi domluvte nezávaznou schůzku.