Meníčka.cz

Portál Meníčka.cz vznikl už v roce 2003 jako zakázková práce našeho kolegy, Marka Čevelíčka. Byl to jeden z jeho prvních projektů, na kterém pracoval už na střední škole.

Původně tento portál sloužil pro Uherské Hradiště a jeho okolí. Web hlavně pomáhal těm, kteří se chtěli každý den zorientvat v široké nabídce obědových menu, ale i restauratérům, kteří se tak lépe prosazovali.

Tehdy podobný portál nikdo jiný neprovozoval a za dobu jeho fungování prošel hned několika zásadními vylepšeními. V roce 2008, kdy se objevila na trhu první konkurence s portálem LunchTime.cz, sloužila Hradišťňanům už 3. verze portálu. Konkurence se přitom soustředila na ostatní lokality a do Uherského Hradiště se vůbec nepustila, pravděpodobně s vědomím, že by se zde špatně prosazovala

Velký potenciál webu cítili i další podnikatelé a tak se v roce 2012 rozhodlo o prodeji portálu. Po spojení s několika silnými portály (článek na CzechCrunch.cz) stejného zaměření dodnes fungují Meníčka.cz, jako obědový agregátor a úspěšně tak konkurují indickému Zomatu.

Měníčka.cz, startup obědového businessu, u jehož zrodu jsme měli tu čest stát. Děláme věci srdcem a pro lidi, kteří o to stojí. Proto nás vždy těší, když vznikne nápad s přesvědčivým potenciálem, který můžeme vyvinout v podobně úspěšný projekt.

Pojďme spolu vytvořit něco podobně skvělého!

Klient: Meníčka.cz
Realizace: 11/2008
Služba: Webové stránky


Chcete podobné řešení? Napište nám


Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší