Buď profíkem ve webdesignu!

Staň se s námi expertem v tom, co tě baví. My ti s tím pomůžeme!

Tvá práce se u nás bude neustále setkávat se zpětnou vazbou, ale nemusíš se bát, hned vedle bude sedět zkušený webdesignér, který ti vždy rád poradí a pomůže. Budeš mít možnost změnit spoustu věcí a hodně se toho naučit. Staň se profíkem a buduj s námi to, co je pro nás práce snů! Přijď na kafe!


Marek Čevelíček

Marek je webdesignér už 10 let

„Setkáme se spolu už u pohovoru, ale sako nechej doma. U nás vládne pohodová atmosféra a je jen na tobě, kolik se toho budeš chtít o nás dozvědět. Pokud si padneme do noty, budu to já, kdo ti bude vždy k ruce a předám ti své zkušenosti, které jsem za více než 10 let u vývoje webů nasbíral.“

Koho hledáme do týmu

 

Máme pro tebe apokalyptickou výzvu! Co takhle práce na vývoji webů a aplikací, která rozvine tvůj potenciál a nenechá tě dlouho zahálet na juniorské pozici? Jdeš do toho?
Chci vědět víc
Čeká na tebe zatraceně pohodlná židle! Zapoj se s námi do vytváření webů a přidej svůj poctivý kód, který s námi můžeš neustále zdokonalovat! Co ty na to?
Chci vědět víc
Vymáčkneme z tebe to nejlepší! Jsi student zapálený do webdesignu? Stáž či pomoc při psaní diplomky u nás bude plná zkušeností a inspirativních setkání nejen u piva. Chceš se posunout dál?
Chci vědět víc

Liquid Design / team

I proto nás práce baví 

Vzdělávání

Vzdělávání

Školení, workshop, nové zkušenosti, to vše je u nás důležité, jak pro tvůj rozvoj, tak pro rozvoj firmy.

Neformálnost

Neformálnost

Každodenní vtípky, pokec o koníčcích a kamarádský přístup. Slovo kolega u nás jen těžko uslyšíš.

Pracovní doba

Pracovní doba

Plánujeme si pracovní dobu tak, jak my potřebujeme. Občas děláme z domu a jsme páni vlastního času.

Superhero

Malý tým

Je nás fakt jen hrstka a každý jsme úplně jiný. A věříme, že mezi nás dokonale zapadneš.

 Jak bude probíhat výběrové řízení

Zpráva

Dáš o sobě vědět

Pošleš CV nebo odkaz na LinkedIn. V téhle fázi by mělo zaznít něco o tvých předchozích zkušenostech a projektech, na kterých jsi pracoval. Napiš o sobě to podstané, ostatní probereme osobně.

Odpověď

Olda ti odpoví

Vždy od nás čekej odpověď. Olda ti po shlédnutí informací, co jsi nám o sobě zaslal napíše o termín osobního setkání. Případně ti zodpoví všechny tvé dotazy, nejen ke konkrétní pozici.

Pohovor u kávy

Potkáme se u kávy

Nečekej nepříjemné otázky ani upjaté kravaťáky. Chceme tě hlavně poznat a zjistit jaký máš potenciál. Chceme, aby ses v týmu cítil dobře a aby se nám společně dobře pracovalo a žilo.

úloha

Vypracuješ úlohu

Společné sympatie máme zvládnuté a ty tušíš, že by tě bavilo u nás pracovat. Je tu ale ještě testovací úloha, kterou když zvládněš, můžeme si plácnout a oslavit spolu tvůj nástup.

Na čem se můžeš podílet

 sq__ngpsq__cedoksq__mendelova-univsq__idossq__mobilni-rozhlas

Jsme tu od roku 2008 a vyvíjíme weby, webové aplikace, informační systémy a e-shopy na míru.

 

Prohlédnout volné pozice