Buď profíkem ve webdesignu!

Staň se s námi expertem v tom, co tě baví. My ti s tím pomůžeme!

Tvá práce se u nás bude neustále setkávat se zpětnou vazbou, ale nemusíš se bát, hned vedle bude sedět zkušený webdesignér, který ti vždy rád poradí a pomůže. Budeš mít možnost změnit spoustu věcí a hodně se toho naučit. Staň se profíkem a buduj s námi to, co je pro nás práce snů! Přijď na kafe!


Marek Čevelíček

Marek je webdesignér už 10 let

„Setkáme se spolu už u pohovoru, ale sako nechej doma. U nás vládne pohodová atmosféra a je jen na tobě, kolik se toho budeš chtít o nás dozvědět. Pokud si padneme do noty, budu to já, kdo ti bude vždy k ruce a předám ti své zkušenosti, které jsem za více než 10 let u vývoje webů nasbíral.“

Koho hledáme do týmu?

Máme pro tebe apokalyptickou výzvu! Co takhle práce na vývoji webů a aplikací, která rozvine tvůj potenciál a nenechá tě dlouho zahálet na juniorské pozici? Jdeš do toho?
Chci vědět víc
Čeká na tebe zatraceně pohodlná židle! Zapoj se s námi do vytváření webů a přidej svůj poctivý kód, který s námi můžeš neustále zdokonalovat! Co ty na to?
Chci vědět víc
Vymáčkneme z tebe to nejlepší! Jsi student zapálený do webdesignu? Stáž či pomoc při psaní diplomky u nás bude plná zkušeností a inspirativních setkání nejen u piva. Chceš se posunout dál?
Chci vědět víc
Nenašel jsi svou vysněnou pozici? Nesmutni! Kontaktuj nás, rádi se podíváme na tvůj životopis!

Chci se s vámi setkat a poznat vás blíž!

Napiš nám a domluvme se na osobním setkání, kde se můžeš podívat, jak pracujeme. U toho proberme detaily práce, tvá očekávání a rádi zodpovíme všechny tvé dotazy. Přijď na kávu a uvidíme, jestli najdeme společnou řeč.

Firemní teambuilding

I proto nás práce baví 

Vzdělávání

Vzdělávání

Školení, workshop, nové zkušenosti, to vše je u nás důležité, jak pro tvůj rozvoj, tak pro rozvoj firmy.

Neformálnost

Neformálnost

Každodenní vtípky, pokec o koníčcích a kamarádský přístup. Slovo kolega u nás jen těžko uslyšíš.

Pracovní doba

Pracovní doba

Plánujeme si pracovní dobu tak, jak my potřebujeme. Občas děláme z domu a jsme páni vlastního času.

Superhero

Malý tým

Je nás fakt jen hrstka a každý jsme úplně jiný. A věříme, že mezi nás dokonale zapadneš.

Liquid Design

 Jak bude probíhat výběrové řízení?

Zpráva

Dáš o sobě vědět

Pošleš CV nebo odkaz na LinkedIn. V téhle fázi by mělo zaznít něco o tvých předchozích zkušenostech a projektech, na kterých jsi pracoval. Napiš o sobě to podstané, ostatní probereme osobně.

Odpověď

Olda ti odpoví

Vždy od nás čekej odpověď. Olda ti po shlédnutí informací, co jsi nám o sobě zaslal napíše o termín osobního setkání. Případně ti zodpoví všechny tvé dotazy, nejen ke konkrétní pozici.

Pohovor u kávy

Potkáme se u kávy

Nečekej nepříjemné otázky ani upjaté kravaťáky. Chceme tě hlavně poznat a zjistit jaký máš potenciál. Chceme, aby ses v týmu cítil dobře a aby se nám společně dobře pracovalo a žilo.

úloha

Vypracuješ úlohu

Společné sympatie máme zvládnuté a ty tušíš, že by tě bavilo u nás pracovat. Je tu ale ještě testovací úloha, kterou když zvládněš, můžeme si plácnout a oslavit spolu tvůj nástup.

Na čem se můžeš podílet

 Jsme Liquid Design od roku 2008 a vyvíjíme weby, webové aplikace, informační systémy a e-shopy na míru.

 

Prohlédnout volné pozice

 

5 rozhodujících důvodů proč s námi pracovat

Doscrolloval jsi až sem? Pak si přečti, proč by Liquid Design měl být pro tebe tou správnou volbou.

 

Jedna hvězda

Kariérní růst nebude jen klišé

Pod pojmem "kariérního růstu" si nepředstavujeme korporátní nesmyslné pohnutky, které z nejlepšího programátora v týmu udělají jeho vedoucího, který si k programování už ani nepřičichne. U nás to znamená, že se dostaneš k novým technologiím, že ti zaplatíme školení či smysluplný kurz, který tě na tvé pozici posune zase o kus dál. Protože u nás kariérní růst neznamená jen větší zodpovědnost a množství přidělených projektů.

Dvě hvězdy

Získáš nové zkušenosti

Spoustu se toho naučíš a vždy se budeš mít koho zeptat, na to, co tě zajímá. Protože pokud budeš dychtit po informacích, nebo ti zrovna nebude něco jasné, budeš mít vedle sebe vždy zkušeného parťáka, který ti poradí. Jedině tak načerpáš nové zkušenosti a stane se z tebe opravdový profík. Zpětná vazba v týmu i od zákazníků, tě bude neustále posouvat kupředu.

Tři hvězdy

Budeš nám moci důvěřovat

Jednou z našich firemních, týmových vlastností je ta, že před sebou nic netajíme. S důvěrou tak můžeš přijít za svým kolegou a rozebrat dopodrobna všechna úskalí projektů i nefiremních záležitostí. Budeš součástí týmu, kde na tom co řekneš záleží a kde slovo chlapa něco opravdu znamená. Spolehlivost a zodpovědnost budeme čekat i od tebe, protože dobře víme, že je fajn, když si nemusíme na nic hrát. U nás totiž vládne pohoda a férovost.

Čtyři hvězdy

Práce ti bude dávat smysl

Hlavním benefitem práce u nás je jistota, že tvá práce bude dávat vždy smysl a to hlavně tobě. Je třeba vypíchnout, že každá práce na novém projektu bude náloží nových zkušeností, ale hlavně smysluplným záměrem jak si ulehčit svou práci, nebo podnikání našim klientům. Pomáháme těm, kteří o to stojí a jsou si vědomi hodnoty našich výsledků. Taková práce je pak pestrá a zaručeně u nás způsobuje dobrou náladu a návykovost.

Pět hvězd

Budeš mít volnost při práci

Budeš mít svobovu v tom, co chceš dělat a s jakými technologiemi budeš pracovat. Tvůj pracovní profil si vypiluješ do takového zaměření, které tě opravdu baví a zajímá. Můžeš přitom uplatňovat své nápady, kreativitu a vytvářet ostatním v týmu nové výzvy.

 

Přesvědč se sám, že jen tak neplácáme.

Prohlédni si pozice