Vývoj webových aplikací a portálů na míru

Vývoj webových aplikací je naše hlavní činnost už 12 let. Máme zkušené vývojáře a webovou aplikaci propojíme téměř s čímkoliv.

Provedeme vás vývojem webové aplikace

1. Víme co děláme

 • Vývoj webových aplikací je naše hlavní činnost už 12 let.
 • Známe technologie a vybereme dobrý základ pro váš projekt. Provedeme vás i tvorbou zadání, aby vznikl dobrý výsledek.

2. Rozumíme vývoj i návrhu webových aplikací

 • 2/3 firmy tvoří vývojáři, 1/3 analytici a UX designéři. Tato kombinace je klíčová.
 • Dokážeme zajistit profesionální vývoj i kvalitní zadání z pohledu user experience.

3. Kód je otevřený vašemu týmu

 • 80 % aplikací spravujeme inhouse, 20 % s účastí externích vývojářů nebo interního týmu klienta.
 • Spolupracujeme tak, aby byl kód dokumentovaný, pochopitelný, přenositelný a otevřený.
 • Vyvíjíme v PHP a Nette frameworku – nejrozšířenějším českém PHP frameworku pro vývoj webů.

 

MVP – nejmenší smysluplná verze, kterou můžete rychle spustit

Minimal Viable Product. Česky: „Snažíme se to osekat, ať se zbavíme toho, co tam být nemusí.“. Většinou to znamená nějaký řez do vašeho nápadu, což pro vás sice bývá nekomfortní, ale velice efektivní postup.

Vznikne minimální životaschopný základ, který dostanete rychle ven, ověříte byznysový efekt a teprve pak rozšiřujete. MVP nejefektivnější přístup k vývoji webové aplikace.

Webové aplikace a webové portály...

Webová aplikace – má obvykle uživatelský účet a uživatelé ji používají jako službu, která řeší jejich problém. Například kalkulátor pro sjednání pojištění online, webový konfigurátor, fakturační nástroj.

Webový portál – pracuje obvykle s databází většího množství dat a vyznačuje se dobrou optimalizací pro vyhledávače. Například portál pracovních nabídek, katalog firem s filtrací a vyhledáváním

 

decoration

Pracujeme na vývoji webových aplikací pro:

Intranetový systém

Intranet zajišťující každodenní komunikaci mezi zaměstnanci a odbory.

Vývoj B2B platformy

E-shop pro objednávku a distribuci zboží mezi partnery a obchodníky.

Administrace serverů

Administrační rozhraní pro správu privátních cloudů a serverů.

Outvia by Čedok

Webová prodejní platforma cestovní kanceláře Čedok.

Digitální povodňový portál ČR

610 obcí, 759 administrátorů, 1708 hladinoměrů a 1185 srážkoměrů.

TickerFilter.com 

Datový nástroj pro pokročilé obchodování s akciemi.


Technologie pro vývoj

 • PHP 7.1 – 7.4, MySQL, PgSQL, Nette Framework 3, React, Liquid Admin – framework pro vývoj webových aplikací
 • Verzování a balíčkování - GitLab, Composer / Packagist, npm, Amazon Web Services, CloudFront, Node.js
 • Frontendové technologie: pre-procesor SCSS, Bootstrap, Tailwind CSS, minifikace pomocí YUI Compressor
 • Používané standardy a metodiky organizace: SUIT CSS, PSR-4, PSR-12 (modifikovaný o standarty použité v Nette Frameworku)

Kolik stojí vývoj webové aplikace

min. 500 tis.

První verzi (MVP) vyvíjíme obvykle s rozpočtem okolo 500 tis. – to je minimální rozpočet, se kterým se u nás vyplatí začít.

Jak dlouho to celé trvá

min. 6 měsíců

Vyvinout MVP trvá obvykle 6 měs., přičemž vývojářské zadání tvoříme 1/3 času. Větší projekty trvaly asi 1 rok. Trvá-li to dýl, není to dobře navržené.

Zadání a byznys plán je klíčový

Webové aplikace mají složitý ekosystém a co funguje offline nemusí fungovat v online. Zajímá nás váš byznys plán a poskytneme vám k němu konzultace, po kterých vám doporučíme, zda vývoj projektu dává v daných podmínkách smysl.

Jsme na dlouhodobou spolupráci

Zkrátka tam nejlíp využijeme své zkušenosti. Měli bychom si spolu proto rozumět. Komunikační dovednosti zlepšujeme 11 let a prý to jde vidět. Naši vývojáři se nebojí schůzek s klienty, mají přehled a umí doporučit dobré řešení.

Zastupitelnost, vývojářská kapacita

Zastupitelnost vývojářů je u dlouhodobých projektů extrémně důležitá. Na každém projektu u nás pracují minimálně 2 vývojáři, kteří rozumí kódu, se kterým děláme. 

Garantujeme vývoj bez výpadku – výměna vývojářů neohrožuje vaše projekty.

Shrnutí spolupráce s námi:

 • Máme 12 let zkušeností s vývojem webových aplikací – zkušenosti nenahradíte
 • Návrh webové aplikace/UX – čas věnovaný přípravě kvalitního vývojářského zadání se vrátí a nerozsype se to pod rukama
 • Kvalita kódu – často pracujeme s vývojáři od klienta, takže kód musí být srozumitelný a předatelný; nepoužíváme příliš mnoho technologií ani externích nástrojů bez zajištěné podpory; snižuje to riziko, že byste se dostali do pasti a je to zatím jediný postup, který se nám v praxi osvědčil
 • Flexibilita, zastupitelnost – nejste závislí na jediném programátorovi, který v projektu nebude chtít pokračovat
 • Provoz a rozvoj projektu – zajistíme vysokou dostupnost servisu (SLA); máme kompetence pro strategický rozvoj projektu (UX, uživatelský výzkum)
 • Licenční podmínky – poskytneme vám hodně otevřené podnímky pro manipulaci s dílem; důležitá a často zanedbávaná oblast, která pro lidi není příliš srozumitelná
 • Máme delší termíny dodání (kvalitní produkt trvá déle)
 • Nejsme zrovna nejlevnější

Značky, které s námi pracují

sq_vutsq__lindesq__leviorsq__zentiva

Webové aplikace, na které budete hrdí.

Zbývá poslední krok →

A legjobb online casino számára készült webes alkalmazások fejlesztése során elengedhetetlen, hogy figyelembe vegyük a felhasználók megtartására vonatkozó stratégiákat. Ezeknek az alkalmazásoknak többek között jutalmakat kell kínálniuk azoknak a játékosoknak, akik rendszeresen játszanak és barátaikat a kaszinóba ajánlják. Emellett push-értesítéseket is kínálniuk kell, hogy az ügyfelek naprakészek maradjanak kedvenc játékaikkal kapcsolatban. Emellett VIP klubokat és hűségprogramokat kell kínálniuk. Ezenkívül versenyeket is kellene szervezniük a kaszinóhoz hűséges játékosok számára. A kaszinóalkalmazások piaca versenyképes, ezért olyan eredeti koncepcióval kell előállnia, amely kiemelkedik a többiek közül. Emellett figyelni kell a platform fejlesztésének és fenntartásának költségeire is. Ha saját kaszinójának fejleszt alkalmazást, akkor szükség lehet arra, hogy olyan szoftverfejlesztő céget bízzon meg, amely rendelkezik a szükséges tapasztalattal és iparági ismeretekkel. A legjobb kaszinószoftver-fejlesztő cégek közül néhányat az interneten találhat. Ezek a cégek díjnyertes cégek, és csapatukban tehetséges webfejlesztők és technológiai szakértők dolgoznak. Világszerte dolgoztak már nagyvállalatok weboldalain. Szaktudásuk kiterjed a mobil- és online játékfejlesztésre is. Sok fejlesztő a kaszinóüzemeltetők partnerévé is válik. Az iparágban nagy a verseny, ezért fontos, hogy olyan céget válasszon, amely bizonyítottan sikeres. Azt is figyelembe kell vennie, hogy mennyire könnyű a különböző játékok és tartalomtípusok integrálása a platformba. Az integráció minősége meghatározza a játékok sebességét, a fizetési funkciók biztonságát és az online kaszinófejlesztés egyéb szempontjait. Az is lényeges, hogy olyan felhasználói felületet hozzon létre, amely vonzó a játékosok számára. Ha a grafika és a felületek nem egyértelműek, vagy a játékok nem rendelkeznek könnyen használható funkciókkal, a játékosok máshol fognak játszani.


Napište si o konzultaci webové aplikace