Tvorba webu

Webdesignem se živíme v Brně už skoro 10 let. Weby tvoříme podle jasných pravidel tak, aby vám a vašim potřebám "padly na míru". Strategicky a efektivně. Plníme vaše online sny a neustále si u toho nasazujeme laťku výš a výš, aby výsledek práce na vašem projektu byl skvělý. Obraťte se na nás a poznáte, co znamená dobrý web.

Prezentační stránky

Jedná se většinou o prezentaci firmy s několika základními stránkami. Důraz je zde kladen na přehlednost struktury webu a kvalitní obsah. Prezentace často bývají vícejazyčné a responzivní. Součástí může být katalog produktů, poptávkové formuláře nebo napojení na externí systémy. Zřídka bývá součástí takové prezentace i uživatelská část pro partnery, a i proto cenu určuje celkově poptávaná složitost webu.

Průměrný projekt:

Cena: 30 000 Kč - 120 000 Kč
Zpracování: 1,5 až 5 měsíců


Chci nabídku na prezentační web

Webové portály

Online magazíny s rozsáhlým obsahem a katalogy s mnoha zápisy. U takovýchto portálů provádíme obsáhlý uživatelský výzkum a intenzivně pracujeme s přímými zákazníky na použitelnosti projektu. Portál může obsahovat uživatelskou sekci pro rozšířené používání systému či pro výběr poplatku. Projekt často mívá dlouhodobý charakter a pro lepší servis navrhujeme servisní smlouvy. Cena se vždy stanovuje dle podrobného návrhu a doba dodání bývá delší kvůli kooperaci více osob a většímu množství služeb.

Průměrný projekt:

Cena: 100 000 Kč - 500 000 Kč
Délka vývoje: 4-12 měsíců

Chci nabídku na webový portál

Webové aplikace

Webové aplikace jsou stavěny pro uživatele a pomáhají jim řešit konkrétní situace či jejich problémy. Jedná se zpravidla o aukční systémy, bazary, systémy na zpracování nebo analýzu dat uživatelů, rezervační a obchodní systémy a jiné aplikace. Velký důraz je zde kladen na bezpečnost a dostupnost služby. K aplikacím zajišťujeme serverové vybavení a při spolupráci upřednosťujeme servisní smlouvy. Díky náročnému procesu návrhu systému i programování většinou doporučujeme plánovat a konzultovat aplikaci s ročním předstihem.

Průměrný projekt:

Cena: 200 000 Kč - 1 000 000 Kč
Zpracování: 8-20 měsíců

Chci nabídku na aplikaci

Jednoduché weby

Jsou to weby založené na šablonovém designu se základním ovládáním v redakčním systému. Důraz je u nich kladen na obsahovou část a přehlednost. Často jsou to jednostránkové prezentace nebo microsites s jednou jazykovou verzí. Jejich nedílnou součástí je responzivita. Hodí se pro portfolio fotografa, jako osobní vizitka, blog či prezentace jednoho produktu. U těchto prezentací se nevychází z návrhu webu, protože se držíme jasně nastavených funkcionalit a námi navrhnuté grafické šablony.

Průměrný projekt:

Cena: 25 000 Kč - 50 000 Kč
Délka vývoje: 1-3 měsíce


Chci nabídku na jednoduchý web

 


Kontaktujte nás

Napište nám pár základních informací o vašem projektu. My vás kontaktujeme a domluvíme se na přípravě nezávazné nabídky.

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší