Tvorba webu

Webdesign tvoříme z Brna už skoro 10 let. Strategické firemní weby na míru podle jasných pravidel tak, aby vám přesně padly a posunuly vás dál. Vyřešíme správnou přípravu návrhu a utřídíme priority v informacích. Testujeme vaše zákazníky a cílovou skupinu, proto výsledek funguje. Obraťte se na nás a poznáte, co znamená mít funkční web.

Prezentační stránky

Jedná se většinou o prezentaci firmy s několika základními stránkami. Důraz je zde kladen na přehlednost struktury webu a kvalitní obsah. Prezentace často bývají vícejazyčné a responzivní. Součástí může být katalog produktů, poptávkové formuláře nebo napojení na externí systémy. Zřídka bývá součástí takové prezentace i uživatelská část pro partnery, a i proto cenu určuje celkově poptávaná složitost webu.

Průměrný projekt:

Cena: 50 000 Kč - 200 000 Kč
Zpracování: 1,5 až 5 měsíců

Chci nabídku na prezentační web

Webový portál

Web s rozsáhlým obsahem a strukturou. U těchto webů provádíme uživatelský výzkum a pracujeme s cílovou skupinou na testování použitelnosti webu. Portál může obsahovat uživatelskou sekci, kreditový systém i platby kartou. Cenu grafiky i programování stanovujeme až po vytvoření podrobného návrhu webu a doba dodání bývá delší kvůli kooperaci více osob a většímu množství služeb.

Průměrný projekt:

Cena: 100 000 Kč - 500 000 Kč
Délka vývoje: 4-12 měsíců

Chci nabídku na webový portál

Webová aplikace

Webové aplikace pomáhají řešit konkrétní situace či problémy uživatelů. Jedná se zpravidla o aukční systémy, bazary, systémy na zpracování nebo analýzu dat, rezervační a obchodní systémy a jiné. Velký důraz je zde kladen na bezpečnost a dostupnost služby. Proces návrhu webu i programování je náročný, takže doporučujeme plánovat webovou aplikaci s ročním předstihem.

Průměrný projekt:

Cena: typicky začíná od 200 000 Kč
Zpracování: 8-24 měsíců

Chci nabídku na aplikaci

Jednoduchý web

Je to web založený na šablonovém designu se základním ovládáním v redakčním systému. Důraz je kladen na obsahovou část a přehlednost. Často jsou to jednostránkové prezentace nebo microsites s jednou jazykovou verzí. Jejich nedílnou součástí je responzivita. Hodí se pro portfolio fotografa, jako osobní vizitka, blog či prezentace jednoho produktu. U jednoduchého webu neděláme návrh webu, protože se držíme jasně nastavených funkcí a možností grafické šablony.

Průměrný projekt:

Cena: 25 000 Kč - 50 000 Kč
Délka vývoje: 1-3 měsíce

Chci nabídku na jednoduchý web

 


Kontaktujte nás

Napište nám pár základních informací o vašem projektu. My vás kontaktujeme a domluvíme se na přípravě nezávazné nabídky.

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší