Tvorba webu

Weby nás baví už 10 let. Tvoříme strategické firemní weby na míru. Začínáme přípravou návrhu a pokračujeme tvorbou podle jasných pravidel webdesignu. Stanovíme společně cíl webu a priority v informacích. A výsledek otestujeme na cílové skupině. Web tak bude unikátní a funkční.

Prezentační stránky

Jedná se většinou o prezentaci firmy s několika základními stránkami. Důraz je zde kladen na přehlednost struktury webu a kvalitní obsah. Prezentace často bývají vícejazyčné a responzivní. Součástí může být katalog produktů, poptávkové formuláře nebo napojení na externí systémy. Zřídka bývá součástí takové prezentace i uživatelská část pro partnery, a i proto cenu určuje celkově poptávaná složitost webu.

Průměrný projekt:

Cena: 50 000 Kč - 200 000 Kč
Zpracování: 1,5 až 5 měsíců

Chci nabídku na prezentační web

Webový portál

Web s rozsáhlým obsahem a strukturou. U těchto webů provádíme uživatelský výzkum a pracujeme s cílovou skupinou na testování použitelnosti webu. Portál může obsahovat uživatelskou sekci, kreditový systém i platby kartou. Cenu grafiky i programování stanovujeme až po vytvoření podrobného návrhu webu a doba dodání bývá delší kvůli kooperaci více osob a většímu množství služeb.

Průměrný projekt:

Cena: 100 000 Kč - 500 000 Kč
Délka vývoje: 4-12 měsíců

Chci nabídku na webový portál

Webová aplikace

Webové aplikace pomáhají řešit konkrétní situace či problémy uživatelů. Jedná se zpravidla o aukční systémy, bazary, systémy na zpracování nebo analýzu dat, rezervační a obchodní systémy a jiné. Velký důraz je zde kladen na bezpečnost a dostupnost služby. Proces návrhu webu i programování je náročný, takže doporučujeme plánovat webovou aplikaci s ročním předstihem.

Průměrný projekt:

Cena: typicky začíná od 200 000 Kč
Zpracování: 8-24 měsíců

Chci nabídku na aplikaci

Jednoduchý web

Je to web založený na šablonovém designu se základním ovládáním v redakčním systému. Důraz je kladen na obsahovou část a přehlednost. Často jsou to jednostránkové prezentace nebo microsites s jednou jazykovou verzí. Jejich nedílnou součástí je responzivita. Hodí se pro portfolio fotografa, jako osobní vizitka, blog či prezentace jednoho produktu. U jednoduchého webu neděláme návrh webu, protože se držíme jasně nastavených funkcí a možností grafické šablony.

Průměrný projekt:

Cena: 25 000 Kč - 50 000 Kč
Délka vývoje: 1-3 měsíce

Chci nabídku na jednoduchý web


 „Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu pracoval s vámi, je skvělý dělat s dodavatelem, na kterého je takový spoleh, jako na vás.“
-- Vítězslav Švec, Marketing Online Specialist, Assent od ČERVA a.s.

„Rozesílač hromadných e-mailů je jedním ze 6 pilířů Mobilního rozhlasu. Vývoj tohoto softwaru byl ze strany Liquidu podpořen hlavně konstruktivními nápady jednotlivých řešení. A jsem rád, že jsme na něm pracovali právě s nimi.“
-- Jan Šebek,Vedoucí vývoje, CIO - Mobilní rozhlas

  Jak tvoříme weby

Naše postupy jsou efektivní a vyzkoušené. Pročtěte si, jak vám při tvobě webu ušetříme spoustu energie, času i peněz.

Zajímají mě podrobnosti


Kontaktujte nás

Napište nám pár základních informací o vašem projektu. My vás kontaktujeme a domluvíme se na přípravě nezávazné nabídky.

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší