VEIT – web technologické firmy

Vytvořili jsme strategický vícejazyčný web brněnské technologické firmy VEIT se zákazníky po celém světě.


Doba práce Cenová kat. Web
6 měsíců 150 - 200 tis. Kč www.veit.cz

Tato česká firma převedla do reality světový formát přepravy a vážení drůbeže, když vyvinula technologie pro přepravu do nákladních vozů, které dodává firmám do celého světa.

Z původního zadání vznikl po řadě workshopů a konzultací návrh webu ve formě wireframů. Dobrá příprava je základ úspěchu a v tomto případě klientovi ušetřila nemalé peníze, když jsme odstranili slepé cesty.

*     *     *

Ze zadání například zcela vypadl e-shop, který měl být určený pro úzkou skupinu zákazníků. Ve finále nedávala jeho tvorba obchodní význam kvůli:

  • náročnému procesu konfigurace produktů, 
  • nutným překážkám ve formě registrace a schválení uživatelů,
  • zaměření na úzkou skupinu zákazníků.

Rozhodovací proces konfigurace produktů

Při nákupu auta by to asi dávalo smysl, ale při nákupu váhy raději zavoláte obchodníkovi. Když srovnáte kontrast mezi cenou vývoje takového řešení na míru a obchodním potenciálem, je rozhodování snadnější.

Finální struktura webu byla práce na několik měsíců

Vždy je nejlepší, když si můžete výsledek webu prohlédnout ještě před jeho tvorbou. Proto dodáváme kompletní wireframy. Když se účastníte všech workshopů a konzultací, tak vám na konci tohoto procesu dává návrh webu smysl.

„Kompetentní k posouzení návrhu je vždy ten člověk, který byl u ideace a prošel si celým procesem návrhu. Proto do tvorby webu taháme ty lidi, kteří na konci budou návrh schvalovat.”

 

Ukázky z návrhu wireframů webu na míru firmy VEIT.

Nejtěžší práce je příprava smyslu webu

Je to také část, která vám zabere nejdéle z celé tvorby webu.

Když máte strategii, strukturu a obsah webu, jde práce grafika a programátora rychle, takže i web je vytvořen rychleji a zpravidla bez větších chyb.

Poptejte u nás podobné řešení