E-shop na míru

Také jste vždy toužili po obleku na míru? Aby vás nikde neškrtil a neomezoval vás v pohybu? Je to přirozené, protože ať si ho půjčíte nebo koupíte hotový střih, nikdy nebude odpovídat všem vašim požadavkům a potřebám.

Přesně takto to platí i v prodejním businessu a proto u nás pořídíte řešení nového e-shopu, které vám bude navrženo zcela na míru. Tak jako krejčí bere míry, my nasbíráme data o vašich zákaznících a vyslechneme vaše potřeby. Vznikne řešení, které bude přesně odpovídat všem zjištěným požadavkům. Díky znalosti produktu a chování potencionálních zákazníků dokážeme změnit pouhého návštěvníka vašeho obchodu na zákazníka.

Jak to celé funguje?

Stěžejní je navrhnout strategii prodeje a vytvořit e-shop, který tuto strategii umožní následovat. Jak k tomu účelně dospět shrnujeme v několika bodech.

  • Prozkoumáme vaši cílovou skupinu

Podrobným zkoumáním vašeho publika zjistíme potřebné detaily o jeho chování, potřebách, zájmech, nejčastěji používaných technologiích a dalších důležitých faktech, jako jsou demografické a geografcké údaje.

  • Analyzujeme data z dosavadního e-shopu

Pomocí analytických nástrojů zjistíme jaké technické a SEO parametry doposud na vašem webu fungovaly. Tyto faktory zohledníme a zefektivníme při dalším plánování konverzních cest a v kompletní strategii prodeje.

  • Vyhodnotíme vaše marketingové možnosti

S ohledem všech dat, které k vytvoření vašeho e-shopu nashromáždíme zhodnotíme vaše možnosti v propagaci na různých kanálech online marketingu. Poradíme vám s možnostmi propagace, jak pracovat s rozpočtem a na jaké konkrétní cíle se zaměřit.

  • Sestavíme frontend e-shopu

Společně s vámi vytvoříme jednoznačnou strategii založenou na jedinečných benefitech vaší společnosti. Tu zároveň se správnou prodejní argumentací, s dobře nastavenými parametry zboží a s uživatelsky přívětivým nastavením celého prcesu nákupu použijeme ke zvyšování vašich konverzí.

  • Vytvoříme komfortní administraci

Vyladíme všechny technické parametry backendové části e-shopu, která vám pak ulehčí práci. Bez zbytečných modulů, na míru vašim potřebám na ovládání. Vše spojíme ve spolehlivý systém se správnými kombinacemi dopravy zboží, párováním plateb, jasným stavem objednávek a dalšími důležitými parametry a funkcemi.

Cena tvorby e-shopu na míru

Základní zakázkové řešení e-shopu jsme vám schopni sestavit od 80 tisíc korun.

Na komplikované řešení robustního e-shopu je třeba si vyhradit vyšší rozpočet. Takové řešení vás může vyjít až na několik stovek ticíc korun. Velmi záleží na poptávaných parametrech řešení a jednotlivých požadavcích, které s vámi rádi probereme na bezplatné konzultaci.

Chci toto řešení

 


Kontaktní formulář

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší