Kdo jsme

Jsme tým webdesignerů a UX designerů z Brna s 10 lety zkušeností. Weby navrhujeme, konzultujeme a také programujeme. Začínáme strategickou přípravou, takže výsledek obchodně funguje. Dostáváme z firem na povrch to, co už v nich mnohdy dávno je, ale sami to neumí na webu použít.

Pomůžeme zlepšit vaše podnikání díky webu

Projdeme s vámi nápady, všechno promyslíme a navrhneme řešení, které bude postavené na míru vašemu podnikání a potřebám vašich zákazníků. Vytvoříme pro vás pěkný ale hlavně funkční design webu. Výsledek bude stát za to! Protože nás těší sledovat, jak do sebe vše zapadá a dává smysl.

Od roku 2008 jsme uvedli do světa přes 300 webů, které si naši zákazníci chválí.

Liquid Design - webdesign z Brna

S kým se u nás potkáte


Přidej se k nám!

Jsme parta nadšenců do webdesignu. Makáme tvrdě a za dobře odvedenou práci se o to víc rádi odměňujeme. U nás budeš mít možnost změnit spoustu věcí a hodně se toho naučit. Staň se profíkem a buduj s námi to, co je pro nás práce snů! Přijď na kafe!

Chci se s vámi potkat

Chci se s vámi setkat a poznat vás blíž!

Napiš nám a domluvme se na osobním setkání, kde se můžeš podívat jak pracujeme. U toho proberme detaily práce, tvá očekávání a rádi zodpovíme všechny tvé dotazy. Přijď na kávu a uvidíme jestli najdeme společnou řeč.

Sdílíme své zkušenosti

Rádi se s vámi dělíme o naše vědomosti a zkušenosti z webdesignu. To co víme o návrhu a tvorbě webu vkládáme nejen do našich projektů ale i do přednášek, konzultací a snažíme se pomoci všem, kdo o to má zájem. Píšeme blog a občas vystoupíme veřejně s přednáškou jako letos Marek na brněnském Barcampu.

"Faily při tvorbě e-shopů" z letošního Barcampu v Brně