Kdo jsme

Jsme malý tým zkušených odborníků, zapálených pro webdesign. Navrhujeme, radíme, programujeme a pomůžeme i vám nastartovat vaše online podnikání. Spojením vašeho cíle a našich osvědčených postupů dospějeme vždy k výsledku ve skvělé kvalitě.

Splnění vašeho online snu bude pro nás zábavou!

Rádi s vámi probereme nápady, vyslechneme vaše potřeby a navrhneme takové řešení, které bude šité na míru vašemu podnikání a poptávce vašich zákazníků. Vytvoříme pro vás pěkný ale hlavně funkční design a spojíme jeho parametry s obchodními účely vašeho podnikání. A výsledek bude stát za to! Protože nás těší sledovat, když do sebe vše zapadá a dává smysl.

Jsme Liquid Design od roku 2008 a uvedli jsme do světa řadu jedinečných projektů.
 

S kým se u nás potkáte


Přidej se k nám!

Jsme parta nadšenců do webdesignu. Makáme tvrdě a za dobře odvedenou práci se o to víc rádi odměňujeme. U nás budeš mít možnost změnit spoustu věcí a hodně se toho naučit. Staň se profíkem a buduj s námi to, co je pro nás práce snů! Přijď na kafe!

Chci se s vámi potkat

Chci se s vámi setkat a poznat vás blíž!

Napiš nám a domluvme se na osobním setkání, kde se můžeš podívat jak pracujeme. U toho proberme detaily práce, tvá očekávání a rádi zodpovíme všechny tvé dotazy. Přijď na kávu a uvidíme jestli najdeme společnou řeč.

Sdílíme své zkušenosti

Rádi se s vámi dělíme o naše vědomosti a zkušenosti z webdesignu. To co víme o návrhu a tvorbě webu vkládáme nejen do našich projektů ale i do přednášek, konzultací a snažíme se pomoci všem, kdo o to má zájem. Píšeme blog a občas vystoupíme veřejně s přednáškou jako letos Marek na brněnském Barcampu.

"Faily při tvorbě e-shopů" z letošního Barcampu v Brně