Markéta Steigerová

Zatím jediná bytost něžného pohlaví ve firmě. Stará se o administrativu, marketing a copywriting. Žasneme nad jejími schopnostmi v IT, ačkoliv je to pro ni nová oblast.

Zeptali jsme se Markéty na pár věcí:

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Nejraději mám společnou pohodu a vždy super náladu. I když jsem zatím jediná zástupkyně něžného pohlaví, cítím se tu vždy příjemně a kluci mě více méně nezlobí. :) Taky se mi libí, že se neustále něco učíme a navzájem se doplňujeme. Pro mě je tahle firma studnicí zábavy, vědomostí a nekonečného pošťuchování a vtípků.

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Ve svém volném čase nejraději cestuji a objevuji nová místa. Snažím se využít každé volné chvilky k tomu abych doma neseděla za pecí a tak pořád něco podnikám, od sportu, po divadlo, cestování, hraní deskovek a dalších aktivit. Ze sportu mám nejraději volejbal, inline brusle a lyže a občas si zajdu i do fitka. Když mám chvilku pro sebe, ráda si přečtu kvalitní knihu, ale většinou odbornou, nebo zasednu za šicí stroj a tvořím.

Co máš na starosti v Liquidu?

Občas říkám, že vlastně dělám vše až na programování. A v mnoha případech to tak i je. Zajišťuji aby firma fungovala z pohledu administrativy, starám se o sociální sítě, marketingové kampaně a občas napíšu něco, co se zrovna hodí do některého z rozběhnutých projektů. Ale největší starost mám o těch 5 dalších pracantů, aby měli po ruce vždy kvalitní kofein a občas jim něco dobrého upeču. :)

Jaký je tvůj životní sen?

Od malička mám asi jako každý spoustu malých záchytných bodů, kterých bych chtěla dosáhnout. Míst, která bych chtěla navštívit a dovedností, které bych chtěla umět. Postupně se mi to (ne)daří a neustále objevuji něco nového a učím se. A právě to je pro mě nejhezčím splněným životním snem, který mi dává smysl. A do budoucna je samozřejmě můj největší sen co nejpomaleji stárnout a tloustnout a co nejvíc si přitom užívat života!