Markéta Rychnovská (Steigerová)

Zatím jediná bytost něžného pohlaví ve firmě. Stará se o administrativu, marketing a copywriting. Žasneme nad jejími schopnostmi v IT, ačkoliv je to pro ni nová oblast.


Zeptali jsme se Markéty na pár věcí...

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Nejraději mám společnou pohodu a vždy super náladu. I když jsem zatím jediná zástupkyně něžného pohlaví, cítím se tu vždy příjemně a kluci mě více méně nezlobí. :) Taky se mi libí, že se neustále něco učíme a navzájem se doplňujeme. Pro mě je tahle firma studnicí zábavy, vědomostí a nekonečného pošťuchování a vtípků.

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Ve svém volném čase nejraději cestuji a objevuji nová místa. Snažím se využít každé volné chvilky k tomu abych doma neseděla za pecí a tak pořád něco podnikám, od sportu, po divadlo, cestování, hraní deskovek a dalších aktivit. Ze sportu mám nejraději volejbal, inline brusle a lyže a občas si zajdu i do fitka. Když mám chvilku pro sebe, ráda si přečtu kvalitní knihu, ale většinou odbornou, nebo zasednu za šicí stroj a tvořím.

Co máš na starosti v Liquidu?

Občas říkám, že vlastně dělám vše až na programování. A v mnoha případech to tak i je. Zajišťuji aby firma fungovala z pohledu administrativy, starám se o sociální sítě, marketingové kampaně a občas napíšu něco, co se zrovna hodí do některého z rozběhnutých projektů. Ale největší starost mám o těch 5 dalších pracantů, aby měli po ruce vždy kvalitní kofein a občas jim něco dobrého upeču. :)

Jaký je tvůj životní sen?

Od malička mám asi jako každý spoustu malých záchytných bodů, kterých bych chtěla dosáhnout. Míst, která bych chtěla navštívit a dovedností, které bych chtěla umět. Postupně se mi to (ne)daří a neustále objevuji něco nového a učím se. A právě to je pro mě nejhezčím splněným životním snem, který mi dává smysl. A do budoucna je samozřejmě můj největší sen co nejpomaleji stárnout a tloustnout a co nejvíc si přitom užívat života!

Moje nejnovější články na blogu


Středa, 23.05.2018     Markéta Rychnovská

Dobře, nechala jsem se trochu unést. Já vím. Ale co má člověk dělat, když jde na školení s názvem „Pište jako pornomagnát“? To vás zkrátka strhne. No a jaké školení bylo a co jsem si z něj odnesla?

Neděle, 01.04.2018     Markéta Rychnovská

„Řekněte nám něco o sobě.“ Častá věta, se kterou se setkáváme v důležitých okamžicích života. A ne každý se s ní umí poprat tak, jak by chtěl. Na pohovoru, na prvním rande, na obchodní schůzce. Všude tam, kde se rozhoduje, jestli skončí ruka v rukávu. A na stránce „O nás“ tomu není jinak.