Ing. Oldřich Pospíšilík

Je zkušeným návrhářem a programátorem systémů. Je katalyzátorem dobrých nápadů v oblasti programování i marketingu.


Zeptali jsme se Oldy na pár věcí...

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Mám rád, když věci fungují a mají smysl. I když to může znít jako klišé mám nejraději, když vidím spokojeného zákazníka. Řeknu si, že skutečně jako firma fungujeme a naše práce má smysl. Stejně tak rád vidím, když se všichni v práci baví tím na čem pracují a chodí do práce rádi. Tak přesně tohle mám na Liquidu nejraději, když má naše podnikání smysl a jsme spokojeni jak my, tak naši klienti. Vždyť přece o tomhle podnikání a obchod je.

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Ve volném čase rád vymýšlím nové věci, které by se v daly uplatnit jak v obchodě, tak v technologii. Práce mě baví a proto ji považuji za velký koníček. Když už mě přemýšlení omrzí, tak si zahraji nějakou počítačovou hru. Když už se odtrhnu od notebooku, jdeme s manželkou na dobrou večeři nebo sportovat. Jindy sedneme k filmu a nalijeme si sklenku dobrého vína. A když chi být jen sám se sebou, rád si přečtu nějakou tu knížku. Nejraději mám teoretickou fyziku, astronomii ale také životopisy zajímavých lidí.

Co máš na starosti v Liquidu?

V Liquidu mám na starosti obchod v Praze, cestovní portál pro Čedok a některé, převážně interní projekty. Také mám za úkol školení v základech internetového marketingu a rád své nápady přednáším kolegům. Někdy s menším a jindy s větším úspěchem.

Jaký je tvůj životní sen?

Chtěl bych mít jednou šťastnou a zdravou rodinu. Taky fungující a prosperující firmu. Chtěl bych procestovat každý kout zeměkoule a rád bych se někdy podíval do vesmíru. Také bych chtěl zažít velký vědecký pokrok na poli teoretické fyziky. Asi v tomto pořadí.