Ing. Oldřich Pospíšilík

Je zkušeným návrhářem a programátorem systémů. Je katalyzátorem dobrých nápadů v oblasti programování i marketingu.


Zeptali jsme se Oldy na pár věcí...

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Mám rád, když věci fungují a mají smysl. I když to může znít jako klišé mám nejraději, když vidím spokojeného zákazníka. Řeknu si, že skutečně jako firma fungujeme a naše práce má smysl. Stejně tak rád vidím, když se všichni v práci baví tím na čem pracují a chodí do práce rádi. Firemní kultura je pro mě velmi důležitá. Vždyť přece o tomhle podnikání a obchod je.

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Ve volném čase rád vymýšlím nové věci, které by se v daly uplatnit jak v obchodě, tak v technologii. Práce mě baví a proto ji považuji za velký koníček. Když už mě přemýšlení omrzí, tak si zahraji nějakou počítačovou hru nebo se věnuji sportu, který je mou velkou vášní. Když chci fyzicky odpočívat přectu si dobrou knihu. Nejraději mám životopisy, teoretickou fyziku a astronomii.

Co máš na starosti v Liquidu?

V Liquidu mám na starosti rozvoj a udržování klíčových interní projektů a technologií. Mám na starost výběr, zaučování nových posil, projektový managment a v neposlední řadě se částečně starám o obchod v Praze

Jaký je tvůj životní sen?

Chtěl bych mít jednou šťastnou a zdravou rodinu. Taky fungující a prosperující firmu. Chtěl bych procestovat každý kout zeměkoule a rád bych se někdy podíval do vesmíru. Také bych chtěl zažít velký vědecký pokrok na poli teoretické fyziky. Asi v tomto pořadí.