Ing. Radomír Picek

Programoval už na vysoké škole, má dobré nápady a je z nás nejlepší matematik. Jde po efektivitě a účelnosti své práce. 

Zeptali jsme se Radka na pár věcí:

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Na Liquidu je super, že když si s něčím nevím rady tak je koho se zeptat, protože máme v týmu zkušené hráče ze všech oborů. Je fajn že mám na práci klid, ale zároveň je tady kopec srandy. Chodíme na společné obědy, rozebíráme osobní koníčky a chodíme spolu běhat. Pořádáme spoustu firemních teambuildingů, od společných akcí, kde se občas něco popije, přes různé escape gamesy a různé firemní soutěže u kterých se hecujeme. :)

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Co nejvíc času věnuji rodině a dětem. Takže podnikáme nejrůznější výlety tady po Čechách. Pokud mi zbyde čas na sebe, tak si rád něco přečtu nebo mrknu na kvalitní film či seriál. V poslední době hodně běhám, ale to hlavně proto, abych předběhl Toma.

Co máš na starosti v Liquidu?

Rozhodně všechno co se týče slevového businessu, takže portály a agregátory. Za tu dobu už mi jich prošlo pod rukama asi 70, takže si snadno poradím se všemi problémy a dokážu zákazníkům dobře poradit. Hodně času mi zabere i rozjíždění vlastních firemních projektů a starání se o stálé zákazníky. V poslední době se snažím věnovat i analýzám klíčových slov, PPC reklamě a celkově problematice vyhledávání, ale není toho času tolik, kolik bych potřeboval.

Jaký je tvůj životní sen?

Žádný extra životní sen nemám, ale rád bych měl jednou pěkný domek, zaběhnul maraton a procestoval západ Ameriky.