Ing. Radomír Picek

Programoval už na vysoké škole, postupem času se dostal k vedení některých z našich projektů. V oboru se pohybuje už přes 15 let.


Zeptali jsme se Radka na pár věcí...

Co máš nejraději na práci v Liquidu?

Na Liquidu je super, že když si s něčím nevím rady tak je koho se zeptat, protože máme v týmu prakticky na každý obor někoho kdo se v něm vyzná. Je fajn že mám na práci klid, ale zároveň je tady kopec srandy. Chodíme na společné obědy, rozebíráme osobní koníčky a chodíme spolu běhat. Pořádáme spoustu firemních teambuildingů, od společných akcí, kde se občas něco popije, přes různé escape gamesy a různé firemní soutěže u kterých se hecujeme. :)

Co děláš nejraději ve svém volném čase?

Co nejvíc času věnuji rodině a dětem. Takže podnikáme nejrůznější výlety tady po Čechách. Pokud mi zbyde čas na sebe, tak si rád něco přečtu nebo mrknu na kvalitní film či seriál. V poslední době hodně běhám, ale to hlavně proto, abych předběhl Toma.

Co máš na starosti v Liquidu?

Pořád ještě dost programuju, ale čím dál víc se přesunuju k vedení projektů. Hodně času mi zabere i rozjíždění vlastních firemních nápadů na weby. Mám rád přehled o jednotlivých oborech které s weby souvisí, často se na to klienti ptají, takže je dobré když víte něco o návrhu webu, SEO, marketingu a podobně.

Jaký je tvůj životní sen?

Žádný extra životní sen nemám, ale rád bych měl jednou pěkný domek, zaběhnul maraton a procestoval západ Ameriky.