Uživatelská použitelnost webu

Pomocí UX (user experience) odhalíme skryté chyby na vašem webu a zjistíme, proč zrovna u vás lidé nenakupují a odcházejí. Díky UX designu zefektivníme procesy a usnadníme vašim zákazníkům práci s webem tak, abyste vytěžili mnohem lépe návštěvnost stránek a v konečném důsledku ušetřili za marketing.

Proč otestovat použitelnost webu u nás:

růst objemu prodejů Na web se díváme nezaujatě a s pomocí analýzy vždy z pohledu zákazníka.
tvorba slevové akce Zohledňujeme vaši jedinečnost, obor a tradiční přístup k zákazníkům.
prosazení slevového portálu Ověřujeme vše klíčové, aby při návštěvě webu nenastal ani náznak nejistoty při jeho používání.

3 způsoby ověřování použitelnosti webu:

Nejde vám do hlavy, proč vám zákazníci odcházejí z webu bez splnění požadované konverze? Snažíte se zjistit, proč se vám nevyplácejí investice do marketingu a obsahové strategie webu? Přicházíme se třemi variantami ověřování použitelnosti webu, které vám dokáží na tyto otázky odpovědět. Po bezplatné vstupní konzultaci společně zvolíme vhodnou variantu, která bude vhodná k objasnění slabin vašeho webu. 

Konzultace použitelnosti

Konzultace je nejjednodušší způsob, jak můžete ke svému webu získat zpětnou vazbu. Projdeme váš stávající web na osobní schůzce nebo pomocí sdílené plochy. Ukážeme vám základní nedostatky webu a navrhneme možnosti, jak ho vylepšit.
Základní cena je 4.500 Kč a zahrnuje 3 hodiny konzultace.

Analýza použitelnosti

Posoudíme web z pohledu obecně platných pravidel, která musí jednoznačně splňovat. Výsledkem bude písemná zpráva, která vám sdělí většinu problémů na webu a dodá konkrétní doporučení o úpravách. Posuzujeme takto obecnou použitelnost webu a zohledňujeme odlišnosti a zvyklosti ve vašem oboru.
Cena začíná na 12.000 Kč a roste se složitostí webu.

Uživatelské testování

Tam, kde odborné zkušenosti nestačí, přichází na řadu testování mezi reálnými uživateli vašeho webu. UX, ted yuživatelské testování je nejpokročilejší metoda, jak odhalit naprosto zásadní nedostatky, které trápí skutečné zákazníky při procházení vašeho portálu či při samotném nákupu. 
Náklady na testování začínají na 25.000 Kč a rostou podle rozsahu služby.

 

Chci ověřit použitelnost webu

 


Kontaktní formulář

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší