Analýza použitelnosti a uživatelské testování webu

Odhalíme skryté chyby na vašem webu pomocí UX. Zjistíme, proč u vás lidé nenakupují a odcházejí. Díky UX designu usnadníme zákazníkům práci s webem tak, abyste více vytěžili návštěvnost a ušetřili za marketing.

Proč testovat použitelnost webu u nás:

  • 3 rozsahy testování: Zvolením správného rozsahu testování a metod dokážeme vyladit použitelnost každého projektu. Zvládneme audit webu, konzultaci malého webu i uživatelské testování velkého projektu.
  • 10 let zkušeností: Použitelnost webů řešíme každý den. Máme expertní znalosti a případné hypotézy ověřujeme s vaší cílovou skupinou.
  • Know-how: Vědomosti prověřujeme praxí. Ročně přečteme desítky odborných studií. Cenné vědomosti předáváme dál na přednáškách a publikujeme na firemním blogu.

3 varianty testování použitelnosti webu

První schůzka je zdarma. Tam společně zvolíme správnou variantu testování použitelnosti, která je pro vás vhodná. Pokud to bude vhodné, přizveme k testování reálné zákazníky. Prověříme celý web tak, aby na něm uživatelé všemu rozuměli. 

Konzultace použitelnosti

Konzultace použitelnosti webu je nejjednodušší způsob, jak můžete získat odbornou zpětnou vazbu. Projdeme váš stávající web na osobní schůzce nebo pomocí sdílené plochy. Ukážeme vám základní nedostatky webu a navrhneme možnosti, jak ho vylepšit.

Základní cena je 4.500 Kč a zahrnuje 3 hodiny konzultace.

Analýza použitelnosti

Provedeme audit použitelnosti webu z pohledu obecně platných pravidel a našich expertních zkušeností. Výsledkem bude písemná zpráva, která vám sdělí většinu problémů na webu a navrhne konkrétní doporučení k úpravám.

Cena začíná na 12.000 Kč dle složitosti webu.

Uživatelské testování

Testování je nejpokročilejší způsob prověření webu. Tam, kde odborné zkušenosti nestačí, přichází na řadu testování s reálnými uživateli vašeho webu. Uživatelské testování (UX), je klíčová metoda, jak odhalit vašim očím skryté nedostatky, které trápí skutečné návštěvníky.

Cena za uživatelské testování začíná na 25.000 Kč dle rozsahu testování.


Chci zlepšit web

ukazkova-analyza-kilpi

Ukázková analýza použitelnosti
Otevřít PDF ↗


Kontaktní formulář

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší