Informační systém na míru

Z vlastní zkušenosti víme, že firemní informační systém by měl růst s firmou. Proto vytváříme informační systém na míru, který přesně zkopíruje vaše tempo, přizpůsobí se vašemu oboru a typickým potřebám a procesům.

Informační systém vám ve firmě usnadní a zrychlí práci. Místo zbytečné administrativy se můžete věnovat tomu, co je přínosem pro vaši firmu.

10 vlastností informačního systému na míru

Zabezpečení

Online systém je zabezpečen SSL certifikátem, který vám zajistí bezpečné šifrování dat, aby se nedostaly do nepovolaných rukou. Součástí je také spolehlivé a bezpečné přihlašování do systému pod konkrétní uživatelskou rolí a s jejím typickým oprávněním. To vše je ošetřeno navíc logováním událostí a přístupů. Jednoduše se tak dozvíte vše potřebné o vašem systému a jeho změnách.

Zálohování dat

Vaše data budou uchována v bezpečí a zálohována v datovém centru. Od poskytovatele serveru sami očekáváme tu nejvyšší kvalitu, rychlost a zabezpečení. Samozřejmostí je snadný proces obnovitelnosti dat.

Současná práce uživatelů

Za základ každého podnikového informačního systému považujeme přístup neomezeného množství současně pracujících uživatelů.

Přesně na míru

Vyvineme vám informační systém pro specifické potřeby vašeho podnikání. Funkčně pokryjeme vaše pracovní procesy včetně kontaktu se zákazníky, fakturace, výrobních a skladových procesů, skladových zásob, automatizace workflow a dalšího. Naprogramujeme vám přesně to, co potřebujete a na zakázku vám doprogramujeme i moduly, které se s růstem firmy ukážou jako potřebné.

Workflow bez chyb

Vyřešíme workflow, které zjednoduší, zrychlí a zlevní vaše pracovní procesy. Předávání úkolů zautomatizujeme a nastavíme jasnou odpovědnost uživatelů. Vše naprogramujeme tak, aby systém minimalizoval lidskou chybovost.

Uživatelské účty a oprávnění

Zpracujeme vám podrobné nastavení přístupu zaměstnanců do systému a jejich oprávnění.

Finanční statistiky a reporting

Budete moci sledovat nákladovost práce zaměstnanců, porovnat výrobní náklady a výnosy firmy a spojit je do statistických výsledků. Můžete tak získat důležité ukazatele vývoje firmy a vytvářet z nich reporty.

Levnější než velké informační systémy

Dostanete od nás přesně to, co společně navrhneme. Podnikové systémy velkých společností jsou pro střední firmu zbytečně obsáhlé a nepraktické. Náš informační systém na míru je navíc mnohonásobně levnější než korporátní software.

Online v cloudu

Systém můžete používat odkudkoliv s připojením k internetu. V cloudu máte nejspolehlivější informační systém dnešní doby. Navíc ušetříte za správce sítě.

Import a export dat

Propojíme či exportujeme vaše data z předchozího existujícího systému do nového řešení. Vaše data se tak dostanou bezpečně do nového informačního systému, bez nutnosti ručního vkládání.

Přečtěte si případovou studii, jak jsme navrhli informační systém na míru výrobní firmě Granit Holec, která jej používá již 8 let.


Postup při tvorbě informačního systému na míru

  • Nejprve s vámi probereme vaše požadavky a projdeme postupně vaše firemní procesy.
  • Vznikne analýza, ze které budeme vycházet v celém procesu tvorby informačního systému.
  • Následně navrhneme vhodné řešení — model informačního systému, který spolu zkontrolujeme.
  • Po schválení návrhu rozdělíme projekt na iterace a podrobně naceníme.
  • Každou naprogramovanou verzi dostáváte k nahlédnutí, zda všechno odpovídá vašim potřebám.
  • Hotový systém instalujeme na produkční server a probíhá zaškolení — vás i vašich zaměstnanců.
  • Následuje finální servis systému. Na úplném konci vám zpřístupníme nástroj na zapisování požadavků na další vývoj.
  • Poslední fází je spuštění systému do ostrého provozu.

Chci informační systém na míru

 


Kontaktní formulář

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší