Informační systém na zakázku

Z vlastní zkušenosti víme, že interní systém by měl růst s firmou. Proto nabízíme informační systém na míru, který přesně zkopíruje vaše tempo, přizpůsobí se vašemu oboru a typickým potřebám a procesům.

Informační systém vám usnadní a zrychlí práci. Místo zbytečné administrativy se můžete věnovat tomu, co vás opravdu baví a co je přínosem pro vaši firmu.

10 vlastností informačního systému na míru

Zabezpečení

Online systém je zabezpečen SSL certifikátem, který vám zajistí bezpečné šifrování dat, aby se nedostaly do nepovolaných rukou. Součástí je také spolehlivé a bezpečné přihlašování do systému pod konktrétní uživatelskou rolí a s jejím typickým oprávněním. To vše je ošetřeno navíc logováním událostí a přístupů. Vždy se tak jednoduše dozvíte vše potřebné o vašem systému a jeho změnách.

Zálohování dat

Vaše data budou uchována v bezpečí s zálohována v datovém centru. Od poskytovatele serveru sami očekáváme tu nejvyšší kvalitu, rychlost a zabezbečení. Samozřejmostí je snadný proces obnovitelnosti dat.

Současná práce více uživatelů

Přístup neomezeného množství současně pracujících uživatelů je základ fungování podnikového informačního systému.

Přesně na míru

Vyvineme vám informační systém pro specifické potřeby vašeho podnikání. Funkčně pokryjeme vaše pracovní procesy včetně kontaktu se zákazníky, fakturace, výrobní a skladové procesy, skladové zásoby, automatizace workflow a další. Naprogramujeme vám přesně to, co potřebujete a na zakázku vám doprogramujeme i moduly, které se s růstem firmy ukážou jako potřebné.

Spolupráce

Vyřešíme workflow, které zjednoduší, zrychlí a zlevní pracovní procesy. Předávání úkolů bude automatizováno a bude nastavena jasná odpovědonost uživatelů. Vše naprogramujeme tak, aby systém minimalizoval lidskou chybovost.

Uživatelské účty a oprávnění

Zpracujeme vám podrobné nastavení přístupu zaměstnanců do systému a jejich oprávnění.

Finanční statistiky a reporting

Budete moci sledovat nákladovost práce zaměstnanců, porovnat výrobní náklady a výnosy firmy a spojit je do statistických výsledků. Můžete tak sledovat důležité ukazatele vývoje firmy a vytvářet z nich reporty.

Levnější než velké informační systémy

Dostanete od nás přesně to, co společně navrhneme. Podnikové systémy velkých společností jsou pro střední firmu poměrně drahé. Informační systémy na míru jsou mnohem levnější, než korporátní software.

Online v cloudu

Systém můžete používat odkudkoliv s připojením k internetu. V cloudu máte nejspolehlivější informační systém dnešní doby. Navíc ušetříte za správce sítě.

Import a export dat

Propojíme či exportujeme vaše data z předchozího existujícího systému do nového řešení. Vaše data se tak dostanou bezpečně do nového informačního systému, bez nutnosti ručního vkládání.

Přečtěte si případovou studii, jak jsme navrhli informační systém na míru výrobní firmě Granit Holec, která jej používá již 8 let.


Postup při tvorbě informačního systému na míru

  • Nejprve s vámi probereme vaše požadavky a projdeme postupně vaše firemní procesy.
  • Vznikne analýza, ze které budeme vycházet v celém procesu tvorby informačního systému.
  • Následně navrhneme vhodné řešení—model informačního systému, který spolu zkontrolujeme.
  • Po schválení návrhu rozdělíme projekt na iterace a podrobně naceníme.
  • Programujeme v iteracích a každou verzi dostáváte k nahlédnutí, zda všechno odpovídá vašim potřebám.
  • Hotový systém instalujeme na produkční server a probíhá zaškolení—vás i vašich zaměstnanců.
  • Následuje servis systému a zpřístupníme vám nástroj na zapisování požadavků na další vývoj.

Chci informační systém na míru

 


Kontaktní formulář

Zadání je často potřeba upřesnit a telefonicky je to nejrychlejší